Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.07.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1748 / 1758
19.04.2020 року почав діяти ЗУ "Про публічні закупівлі" в чинній редакції. У відповідності до п. 5 Прикінцевих та перехідних положень названого закону: "договори про закупівлі, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього закону." Наразі постало питання, як бути із договорами укладеними до 19.04.2020 року, строк дії яких не визначений, або пролонгується (щорічно/на невизначений термін), враховуючи, що чинний Цивільний Кодекс України та Господарський Кодекс жодних заборон не містить. Питання: 1) чи буде порушенням ЗУ "Про публічні закупівлі" в чинній редакції подальша робота по договорам укладеним (на допорогові суми без використання електронної торгової системи) до введення його в дію, на невизначений період та/або з безстроковою/щорічною пролонгацією?; 2) чи зобов'язані сторони розривати/припиняти договір (який укладений до введення в дію ЗУ "Про публічні закупівлі" в чинній редакції на допорогові суми без використання електронної торгової системи) укладений на невизначений період та/або які щорічно пролонгуються?
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1813 / 1841
В січні 2020 р. укладено договір про постачання електроенергії для закладів дошкільної освіти з постачальником шляхом проведення переговорної процедури, дія договору до 31.12.2020. На даний час виникла необхідність в укладенні договору на постачання ел.енергії для закладів загальної середньої освіти у звязку із передачею їх на баланс відділу (сума більше 200 тис.грн.). Чи маємо ми підстави на переговорну процедуру із тим же постачальником у даному випадку чи повинні проводити відкриті торги?
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1408 / 1465
Чи дозволяється виправлення технічних (механічних) помилок, допущених тендерним комітетом та/або уповноваженою особою при заповненні форм документів у сфері публічних закупівель, після їх оприлюднення в електронній системі закупівель?
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1585 / 1581
У військовій частині А3666 перебувають інші військові частини на фінансовому забезпеченні і до 19.04.20 року у разі закупівлі товарів для інших частин укладались тристоронні договори, де наша частина виступала у ролі платника, а частини, що знаходяться на забезпеченні як замовники. Чи можливо укладання тристоронніх договорів при здійсненні спрощених закупівель (уповноважена особа буде у штаті військової частини, що перебуває на забезпеченні, а військова частина А3666 буде виступати лише як платник)
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1622 / 1666
добрий день. п.8 ч. 5 ст. № ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є трудові договори (контракти). у нас виникла велика дискусія, а саме: чи не буде порушення невідображення у діяльності КНП укладення строкового трудового договору? Власник (виконавчий комітет МР вимагає висвітлення даних договорів на платформі прозоро. Чи зобов'язані ми із врахуванням вище зазначеної норми розміщувати дані договора на платформі Прозоро?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2