Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1454 / 1453
Чи потрібно проводити відкриті торги з публікацією англійською мовою, якщо сума окремого товару/роботи/послуги, на яку наразі оголошуються торги, не перевищує межі, встановлені у частині третій статті 10 Закону України "Про публічні закупівлі", але загальна вартість усіх предметів закупівлі за відповідним кодом ДК 021:2015 перевищує вищевказані межі. Слід зазначити, що мова йде про закупівлі для потреб крупної енергогенеруючої компанії, кількість закупівель приблизно 2500 на рік, практично усі закупівлі проводяться шляхом відкритих торгів (рідко переговорної процедури) та спрощених закупівель. У випадках, коли варстість окремого предмета закупівлі перевищує вищевказані межі, проводяться відкриті торги з публікацією англійською мовою
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1140 / 1149
чи необхідно оприлюднювати договора, в яких постачальника обирає безпосередньо особа з інвалідністю: Санаторно-курортне лікування, Замовлення засобів реабілітації, профеійна і психологічна адаптація.?
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1193 / 1218
Відповідно до ч. 3 ст. 12 Закону під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозцій/пропозицій документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги". Водночас, відповідно до ст. 5 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», Електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити документа. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа. Якщо учасник наклав КЕП/ЕЦП на всю пропозицію, а не на кожен документ пропозиції окремо, чи вважаються такі документи оригіналом електронного документа? Чи має право замовник у спрощеній закупівлі вимагати від учасника скановані документи пропозиції, що складені безпосередньо учасником, завірені підписом уповноваженої особи та відбитками печатки у разі накладання кеп/ецп на всю пропозицію, а не на кожен електронний документ окремо?
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
865 / 854
Доброго дня!Як проводити капітальний ремонт приміщень згідно норм нового законодавства?
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1311 / 1252
Вітаємо! Великі замовники, з розгалуженою мережею філій, часто зіштовхуються з питанням, чи можливо проведення окремими філіями Замовника процедур закупівель окремого предмету закупівлі на суму до 133 тис. євро ("українські" відкриті торги), хоча сумарно по всім філіям за рік цей обсяг по коду може бути перевищено, чи потрібно кожну окрему процедуру закупівлі проводити як відкриті торги з публікацією англійською мовою, що значно ускладнює дрібні закупівлі філій? Просимо надати консультацію з цього питання враховуючи, що наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 затверджено форми документів у сфері публічних закупівель, в яких зазначається, зокрема найменування юридичної особи. Тому, у разі якщо закупівля здійснюється відокремленим підрозділом юридичної особи, у формах документів у сфері публічних закупівель вказується найменування юридичної особи із зазначенням такого відокремленого підрозділу або найменування відокремленого підрозділу із зазначенням такої юридичної особи. Таким чином, у відповідності до вказаного наказу, інформація про замовника, зокрема найменування замовника, код згідно з ЄДРПОУ замовника, заповнюється електронною системою закупівель автоматично, тобто на підставі інформації, внесеної при реєстрації. Відповідно, така закупівля здійснюється відповідно до складеного та затвердженого тендерним комітетом або уповноваженою особою (особами) відокремленого підрозділу юридичної особи річного плану закупівель.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2