Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1169 / 1185
Надайте, будь-ласка, роз’яснення щодо п.18 ч.5 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі» (зі змінами), а саме: Чи підпадають під дію Закону закупівлі, якщо предметом закупівлі є платні медичні (ч.1 ст.3 Основ законодавства України про охорону здоров’я визначено, що послуга з медичного обслуговування населення (медична послуга)-послуга, що надається пацієнту закладом охорони здоров’я або фізичною особою-підприємцем, яка зареєстрована та одержала в установленому законом порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, та оплачується її замовником. Замовником послуги з медичного обслуговування населення можуть бути держава, відповідні органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи, у тому числі пацієнт ) послуги з переліку послуг відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» від 07.09.1996 р. № 1138 (зі змінами)?
Відповідь
18.05.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1120 / 1159
Прошу надати відповідь щодо дати оприлюднення наказів МЕРТ щодо внесення змін до Примірної форми тендерної документції
Відповідь
18.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1370 / 1408
Відповідно до ч.7 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі» (пп8) придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі, якщо закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю. Прошу надати роз’яснення, які документи (у розумінні ЗУ «Про публічні закупівлі») необхідні для підтвердження статусу підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю. Чи може достатньо копії статуту, де вказано що підприємство створене гром організацією осіб з інвалідністю, а може потрібна ще додаткова інформація щодо пільгового опадаткування підприємства? Дякую.
Відповідь
18.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1378 / 1330
Доброго дня! На початку року Підприємство здіснило допорогову закупівлю робіт на 31 тис. грн. за бюджетні кошти, які виділила сесія міської ради. У травні, після вступу змін до Закону "Про публічні закупівлі", сесія знову виділила кошти на закупівлю робіт по іншому об'єкту за тим самим ДК на суму 20 тис. грн. Підприємство на початку року не передбачало таку закупівлю, тому її не планувало. Загальна вартість обох закупівель за одним ДК буде 51 тис.грн. Чи можливо вважати другу закупівлю такою, у якій виникла додаткова потреба, яку замовник не міг передбачити та на яку виділили додаткові кошти і не використовувати норми Закону "Про публічні закупівлі" для другої закупівлі, а лише оприлюднити план та звіт про укладений договір?
Відповідь
18.05.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1242 / 1301
рішенням сесії виділено 50,0 тис на поточний ремонт приміщення школи і 40,0 тис на поточний ремонт приміщення д/садка розташованих за одною адресою. відповідно до наказу МЕРТУ №454 від 17,03,2016р. "Про порядок визначення предмета закупівлі" прописано "під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком". у мене питання на 40,0 тис. я оприлюднюю звіт про укладений договір, а на 50,0 проводю спрощену процедуру
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2