Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1244 / 1213
підкажіть будь ласка, якщо міською радою встановлені обмеження від трьох тисяч проводити допороги то щодо нового законодавства я можу проводити допороги чи спрощені закупівлі? до трьох тисяч звіт, а далі?
Відповідь
15.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1445 / 1413
З метою забезпечення належного функціонування життєво важливої діяльності, а також враховуючи особливості Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Правила регулювання ринку електричної енергії, станом на 05.05.2020 року виникла нагальна потреба в застосуванні переговорної процедури на закупівлю електричної енергії на підставі п. 2 ч. 3 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме «як виняток, якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі розірвання договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендера, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника», однак станом на 15.05.2020 року відсутня технічна можливість в застосуванні переговорної процедури саме за вищезазначеною підставою, в зв’язку з тим, що «авторизований електронний майданчик» не працює згідно норм нової редакції Закону. Враховуючи вищезазначене, прошу надати роз’яснення, щодо подальших дій, які стосуються проведення переговорної процедури за підставі п. 2 ч. 3 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» без порушення норм чинного законодавства.
Відповідь
15.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1213 / 1224
Чи можна застосовувати статтю 631 п.3 ЦКУ, (сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення) при процедурі звіт про укладений договір (закупівля Covid-2019). Предмет договору: перевезення медичних працівників
Відповідь
15.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1153 / 1164
Якщо придбання товарів та послуг на підприємстві здійснюється на умовах 100% попередньої оплати, чи можна вважати виставлені до оплати для подальшого постачання товарів / надання послуг рахунки-фактури документами, що підтверджують придбання товарів, робіт та послуг відповідно до статті 3 нової редакції Закону?
Відповідь
15.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1643 / 1566
Доброго дня. Річна потреба підприємства згідно плану використання бюджетних коштів на придбання послуги з організації харчування для структурних підрозділів з різним місцерозташуванням складає 300 тис. грн. До 19.04.2020 р. було оголошено та проведено одні відкриті торги на суму 200 тис. грн. для структурного підрозділу у місті Кременчук. Договір про закупівлю було укладено 06.05.2020 р. Необхідно провести ще одну закупівлю для іншого структурного підрозділу у місті Лубни на суму 100 тис. грн., що залишилася. Зазначу одразу, що у зв'язку з відсутністю реальної конкуренції у м. Лубни по наданню даних послуг (що підтверджується даними Prozorro та досвідом Замовника), Замовнику було достеменно відомо, що відкриті торги не відбудуться двічі, та планувалося в решті решт вийти на переговорну процедуру. Втім, часу провести двічі відкриті торги та вийти на переговорну процедуру до 19.04.20 р. не було, оскільки даний структурний підрозділ приєднався до нашого шляхом реорганізації на початку березня. А у зв'язку з тим, що нова редакція закону міняє кваліфікаційні критерії, істотні умови договорів тощо, очевидно, що якби було двічі проведено невдало відкриті торги через відстуність пропозицій, то вийти на переговорну процедуру після 19.04.2020 з ідентичними умовами ТД було не можливо, а отже на думку Замовника така переговорна процедура була би не легітимною. Постає питання, яку процедуру обрати тепер - "спрощена закупівля" чи залишити все таки "відкриті торги"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2