Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.05.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1843 / 1824
Доброго дня! Дайте будь-ласка відповідь після вступу в дію нової редакції Закону "Про публічні закупівлі" 19 квітня 2020 року чи потрібно оприлюднювати звіт про виконання договору у спрощених (закупівля понад 50 тис. грн) та допорогах (закупівля до 50 тис. грн.)?
Відповідь
12.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1683 / 1698
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення стосовно актуальності/дійсності договору, що був укладений за результатами проведеної допорогової закупівлі після введення в дію нової редакції Закону України Про публічні закупівлі, тобто після 19.04.2020. Дана закупівля була оголошена до введення в дію нової редакції Закону України Про публічні закупівлі, а саме: 04.04.2020 року. Чи буде порушення законодавства проведення робіт Учасником-переможцем на підставі даного договору.
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1886 / 1907
У нашого управління є необхідність укласти договір про нестандартне приєднання "під ключ" до електричних мереж системи розподілу під час здійснення реконструкції частини приміщень центру екстреної медичної допомоги. В зв’язку з набранням чинності Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель", виникає запитання щодо того, яку процедуру слід вибрати при здійсненні планування закупівлі виходячи з наступного. Вартість приєднання, яку зазначено у проекті договору між нашим управлінням та ПрАТ "КІРОВОГРАДОБЛЕРЕГО" дорівнює 59 893,68 грн. відповідно це - очікувана вартість процедури закупівлі. У вищевказаному Законі, а саме абз. 4 пункту 2 розділу 7 статті 3 "Сфера застосування Закону" зазначається, що придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі відсутності конкуренції з технічних причин. ПрАТ "Кіровоградоблерего" є монополістом у Кіровоградській області на ринку здійснення приєднань (стандартних та нестандартних) до існуючих електричних мереж. У зв’язку з цим виникає питання - яку процедуру, за даних обставин, слід обрати з метою правильного застосування діючого законодавства. Заздалегідь вдячні!
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2242 / 2300
Закупівля ліків (відкриті торги), яка була розпочата до 19 квітня 2020 року та завершена 04 травня 2020 року за кодом 33600000-6 Фармацевтична продукція ЛОТ 2 на суму 29000,00 грн. невідбулась по причині відсутності достатньої кількості учасників. Як проводити закупівлю за Новим Законом, якщо загальна закупівля ліків з початку року перевищує ПОРОГИ?
Відповідь
07.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1742 / 1721
Згіднодругого абзаці частини 10 статті 3 Закону "Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини третьої статті 10 цього Закону." Притання, чи можна ділити предмет закупівлі на частини загальна річна вартість якої меньше 50,0 тис.грн.?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2