Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.10.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5386 / 5017
Відповідно до ч.2 п.1 аб.6 Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №454,"Під час здійснення закупівлі лікарських засобів предмет закупівлі визначається за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника".Відповідно до Закону України"Про лікарські засоби",лабораторні реактиви не є лікарськими засобами.Але відповідно до національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”код 33600000-6 Фармацевтична продукція з уточненням до 4-5 знаків містить ,як лікарські засоби так і не лікарські.Наш заклад,як замовник,визначає лікарські засоби до 3-ї цифри класифікатора,тобто 33600000-6 Фармацевтична продукція , а лабораторні реактиви до 4-і - 33690000-3 Лікарські засоби,до якого входить код 33696000-5 Реактиви та контрастні речовини.Виникає питання:"Чи це все-таки різні предмети закупівлі,чи один"?І процедуру закупівлі необхідно визначати,керуючись сумарною вартістю за кодами 33600000-6 та 33690000-3,чи ні?
Відповідь
12.10.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5306 / 5238
Відповідно до вимог Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №454 від 17.03.2016, під час здійснення закупівлі лікарських засобів замовник повинен визначати предмет закупівлі за показниками третього цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках міжнародної непатентованої назви лікарського засобу, а у разі закупівлі двох та більше лікарських засобів – замовник повинен зазначати у дужках міжнародне непатентоване найменування кожного закуповуваного лікарського засобу. Чи повинен замовник зазначати в назві предмету закупівлі у дужках міжнародні непатентовані найменування кожного закуповуваного лікарського засобу, у разі якщо предмет закупівлі поділено замовником на частини (лоти)?
Відповідь
03.10.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4934 / 4832
Доброго дня! Допоможіть визначити предмет закупівлі. Лікарня закуповує наконечник торсійний для офтальмологічної системи - 1 од. на суму 130 000 грн. по КЕКВ 2210 (предмети, матеріали, інвентар). Наконечник є комплектуючою деталлю до офтольмологічної системи, та не може існувати окремо від неї. В державному класифікаторі ми не знайшли відповідного коду (запчастина, деталь до обладнення). Надайте будь ласка відповідь!!!
Відповідь
15.09.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5687 / 5737
Якщо проводиться закупівля по науково-дослідним роботам, де задіяно і код ДК 021:2015, і код ДК 015-97, то який код вважати пріоритетним, і чи є вартістні обмеження по коду ДК 015-97?
Відповідь
13.09.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4952 / 4763
Добрий день! Відповідно до наказу Мінекономрозвитку №454 Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. При цьому замовник можев изначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг. Чи правильно ми розуміємо, що замовник може визначати окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника в додатку до річного плану закупівель (сума закупівель менше порогової планки), навіть якщо замовник укладає прямі договори по кожній частині предмета закупівлі з різними контрагентами, оскільки Закон про публічні закупівлі не зобов’язує замовника використовувати електронну систему закупівель при допорогових закупівлях.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2