Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1529 / 1613
Доброго дня! Просимо надати відповіді на наступні питання: згідно ч. 2 ст. 41 Закону переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати: 1) відповідну інформацію про право підписання договору про закупівлю; 2) копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом та у разі якщо про це було зазначено у тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі чи вимагалося замовником під час переговорів у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Зазначені документи подаються переможцем через електронну систему чи в паперовому вигляді?
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1496 / 1589
Відповідно до пункту 5 частини 2 статті 4 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі – Закон) договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель – для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, у разі здійснення закупівлі відповідно до частини другої та шостої статті 3 Закону. Враховуючи вищенаведене виникає питання: здійснення закупівлі відповідно до частини 7 статті 3 Закону вважається спрощеною закупівлею чи договором про закупівлю, укладеним без використання електронної системи закупівель?
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2228 / 2198
Двічі не відбулись відкриті торги внаслідок подання пропозиції тільки одним учасником. Замовник застосував переговорну процедуру. Чи обов'язково умови договору, який укладено внаслідок проведеня переговорної процедури не мусять відрізнятись від умов ТД попередніх процедур? Чи можна укласти такий договір з умовами, що відрізняються від умов ТД попередніх відкритих торгів, що не відбулись?
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1407 / 1468
Добрий день! Чи можу я працювати як уповноважена особа одночасно на двох підприємствах (не держслужба), де на одному - за основним місцем роботи, а на другому - за сумісництвом? Якщо так, то чи потрібен при цьому другий КЕП? Дякую!
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1620 / 1680
Чи дозволяється проводити переговорну процедуру закупівлі для потреб оборони, підрозділам Національної гвардії, враховуючи вимоги ч.3 п.2 ст.40 ЗУ"Про публічні закупівлі", якщо правовий режим воєнного стану по всій території України не запроваджений, а також те що в п.2 ст. 3 ЗУ "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони" не в були внесені зміни, де зазначено посилання на ст.35 ЗУ"Про публічні закупівлі", а ця стаття називаласся переговорною процедурою у старій редакції Закону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2