Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.08.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6490 / 6276
Добрий день. Державне підприємство в 2018 р запланувало придбати товар на суму 180 тис.грн З початку року було укладено договір та опубліковано звіт на 150 тис.грн. Зараз виниклі наступні ситуації: 1) Придбано товар за цим ж кодом на суму 1 тис. грн за авансовим звітом у ФОП(без укладання договору) 2) Придбано товар за цим ж кодом на суму 6 тис. грн без укладання договору у юр.особи(тобто згідно ЦКУ ст.208 ч.1 укладанням правочину між юр.особами є проста письмова форма - рахунок та накладна). Питання - 1.Чи не порушуємо законодавство не укладаючи письмовий договір, якщо річна вартість закупівлі складає більше 50 тис.грн 2. Як в цих двох випадках ми повинні опублікувати звіт про укладений договір.
Відповідь
30.07.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5485 / 5404
Чи повинен замовник публікувати договір із всіма додатками до нього? якщо так, то чим це регламентується?
Відповідь
02.07.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6166 / 5883
Доброго Дня! Згідно проведеної процедури відкритих торгів був заключений договір підряду. Термін виконання робіт і термін дії договору до 01.07.2018 року. Роботи до даного часу не розпочалися і не проводилися, аванс підряднику не перераховувався. Згідно ст. 10 Закону "Про публічні закупівлі" звіт про виконання виконання договору оприлюднюється протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання. Як нам бути в даній ситуації якщо термін дії договору і термін виконання робіт закінчився а роботи не були розпочаті і договір не був розірваний. Електронний майданчик дозволяє тільки внести зміни до договору або нажати, що договір виконаний. Такого як договір не виконаний не має на майданчику.
Відповідь
26.06.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4342 / 4357
За результатами здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель послуг, вартість яких перевищує 50 тис. грн., замовник оприлюднив звіт про укладений договір, водночас замовник не оприлюднив інформації щодо конкретного переліку послуг, які є предметом закупівлі, а також не виклав копію укладеного договору. Чи правомірними є такі дії замовника?
Відповідь
26.06.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
9219 / 9380
Була проведена скорочена переговорна процедура на закупівлю електричної енергії. В річному плані не було опубліковано тип процедури, а було вказано: "без використання електронної системи"
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2