Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.05.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1049 / 1039
Доброго дня. Чи може бути уповноваженою особою військовослужбовець.
Відповідь
13.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1348 / 1335
Доброго дня! Устанвоа планує закупівлю товарів та послуг, вартість яких e 2020 hjws не перевищує 50тис. Враховуючи нову редакцію Закону такі питання: 1. Чи потрібно річний план та додаток до нього, якщо закупівель не передбачається у 2020 році, вартість яких перевищує 50тис? 2. Відповідно необхідно створювати тендерний комітет, якщо у попередні роки не створювали, оскільки закупівель вартістю більше 50тис. не було?
Відповідь
13.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1253 / 1253
Доброго дня, прошу вашої відповіді з наступного питаня: Якщо на підприємстві до втупу в дію змін до закону про державні закупівлі, було укладено договір на ремонтні роботи на суму 137 тис грн, та за нього викладено звіт про укладенний договір, тепер після вступу в дію з 19 04 2020 р змін до закону ще зявилася необхідність в укладені договору ще на 23 тис грн. з тим же контрагентом на тіж ремонтні роботи договору. Як нам діяти в такій сетуації, провести спрощену процедуру закупівлі, або звітувати про укладенний договір?
Відповідь
13.05.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1075 / 1100
Прошу надати роз'яснення. Проект будівництва 2018 року. Договір з проектною організацією був укладений на суму 210 тис.грн. Пройшли експертизу - затвердження - коштів не надійшло, проект пролежав 1,5 року і ось зараз ніби щось обіцяють. Треба пройти коригування проекту. Проектна організація надала договір щодо коригування проектно-кошториної документації вже на суму 290 тис грн., а це на 100% більш первінного договору. Як його проводити? Примінити спрощену закупівлю…? А як свое бажання взяти участь у цієї закупівлі схочуть другі проектні організації? Міняти проектанта? Ніхто авторські права на проектно-кошторисну не віддасть. За старим законом в мене б був "звіт про Укладення договір" (роботи до 1,5 млн.). Зараз обов'язково спрощені закупівлі від 50 тис .. Але у мене не новий проект, а коригування. Вивчивши новий Закон я можу згідно зі ст.3 ч.7 опублікувати "звіт про Укладення договір", але який пункт застосувати .... п.2 (Відсутність конкуренціх з технічних причин).?Чи підходить коригування ПКД під цей пункт? Як правильно застосувати новий ЗУ про закупівлі в цій ситуації?
Відповідь
13.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1044 / 1043
Проведена закупівля допорогова UA-2020-04-08-001072-a на суму 123500 грн., укладено та оприлюднено договір № 2210/В від.05-05-2020, закупівля завершена - відповідно до нового закону та роз'яснень - згідно 3304-04/28729-06 від 05.05.20 - договір не укладено до 18.04.2020 - наші наступні дії ???
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2