Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1380 / 1310
Сума за договором до 50 тис. Предмет закупівлі визначається за кожною вулицею (поточний ремотн) та оприлюднюється звіт, чи враховуємо план на рік та спрощена закупівля?
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1370 / 1364
Як обчислюються терміни при поданні скарги відповідно до закону України Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони (далі - Закон), чи входить день подання скарги та день розкриття в два робочі дні відповідно до ч.1 ст. 10 Закону
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1558 / 1483
Користуючись нагодою, Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним. ДП МА «Бориспіль», має необхідність здійснити закупівлю за переговорною процедурою на підставі абзацу 5 пункту 3 частини 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера. За наявною інформацією в електронній системі закупівель не відображується при публікації повідомлення про намір укласти договір посилання на статтю 40 (досі відображується посилання на ст.35). В цей же час, ДАСУ проводить моніторинги та встановлює порушення (приклад, UA-2020-04-23-001347-b). Просимо повідомити яким чином замовник має розмістити необхідну інформацію на електронному майданчику в такий «перехідний період», коли Закон діє, а технічна реалізація відсутня.
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1192 / 1247
Відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону «Про публічні закупівлі» (далі Закон) Комунальне підприємство забезпечує потреби територіальної громади, має на меті одержання прибутку та водночас є одержувачем бюджетних коштів. Чи виступає комунальне підприємство «Замовником» в розумінні Закону у разі залучення субпідрядної організації для виконання робіт/послуг? Замовником робіт/послуг виступає Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради (розпорядник бюджетних коштів), Виконавцем/Підрядником робіт/послуг є Комунальне підприємство (одержувач бюджетних коштів), а Співвиконавець/ Субпідрядник - інше комерційне підприємство. Чи є обов’язком проводити тендер/спрощену закупівлю між Виконавцем/Підрядником (комунальним підприємством) та Співвиконавцем/Субпідрядником (інше комерційне підприємство) щодо виконання робіт/послуг, якщо між Замовником та Підрядником укладено договір про виконання таких робіт відповідно до проведеної процедури закупівель/спрощеної закупівлі? Якщо проведення процедури закупівель/спрощеної закупівлі для Виконавця/Підрядника (комунальне підприємство) є обов’язком, яким чином зазначати у тендерній пропозиції інформації щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю - у разі закупівлі робіт або послуг, згідно з вимогами п.18. ч.2 ст.22 Закону?
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1525 / 1562
Чи може бути голова тендерного комітету,( який проводить процедури закупівлі (відкриті торги) та звіти про договір про закупівлю без застосування електронної системи з публікацією й річних планів) і уповноваженою особою по спрощеним закупівлям
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2