Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2050 / 1987
Доброго дня! Чи зобовязаний Замовник під час проведення переговорної процедури за п.2.ч.2. ст. 40 Закону вимагати від учасника подання ним підтвердженої документально інформації про відповідність учасника кваліфікаційним вимогам відповідно до ст. 16 Закону?
Відповідь
07.07.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1724 / 1761
Військову частину 2451Р зобов’язано скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю "СИСТЕМАТИКА УКРАЇНА" процедури закупівлі — "ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)", оголошення № UA-2020-05-27-006172-b про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу. Враховуючи той факт, що ТОВ "Систематика" у своїй тендерній пропозиції вказує недостовірну інформацію у частині технічних характеристик, що підтверджено інформацією з офіційних сайтів виробників обладнання та матеріалами, наданими офіційними представниками виробників. ПИТАННЯ: Чи зобов’язаний Замовник на виконання рішення АМКУ визнати переможцем процедури закупівлі ТОВ "Систематика", якщо є беззаперечні підстави для його дискваліфікації?
Відповідь
07.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1716 / 1814
Згідно п. 3 Порядку визначення предмета закупівлі, Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 21 і 34 частини першої статті 1 Закону та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника. Питання: Чи може визначатися предмет закупівлі за четвертою цифрою «0»? Наприклад - 22600000-6 – Чорнила, чи обов’язково в такому випадку застосовувати наступний код 22610000-9 - Друкарська фарба.
Відповідь
06.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1782 / 1975
08.01.2020 р. між Виконавчим комітетом Ренійської міської ради Одеської області (Споживач) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія» (Постачальник), за результатом відкритих торгів, був укладений договір про закупівлю електричної енергії № 35 (далі – Договір). Термін поставки: січень-грудень 2020 року. 28.05.2020 року на адресу Споживача надійшла пропозиція Постачальника щодо зміни ціни у Договорі з 01.03.2020 р., з посиланням на п.2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі». Запропоновані зміни обумовлені коливанням ціни на електричну енергію за 1 кВт*год, що підтверджується Експертним висновком № ЧК-138 від 13.04.2020 року, виданим Чернігівською регіональною Торгово – промисловою палатою. З вказаного висновку вбачається, що середньозважена ціна по ОЕС України на РДН за лютий місяць 2020 року склала 1271,42 грн./МВт.год., а середньозважена ціна по ОЕС України на РДН за березень місяць 2020 року склала 1391,23 грн./МВт.год., що становить тенденцію росту ціни на + 9,42 %. Законом України «Про ринок електричної енергії» передбачена можливість придбання учасником ринку електричної енергії як на організованих сегментах ринку (на ринку "на добу наперед", на внутрішньодобовому ринку та на балансуючому ринку), так і за двосторонніми договорами та шляхом імпорту. За таких обставин, вважаємо запропоновані зміни Постачальника недостатньо обґрунтованими, оскільки наданий Експертний висновок № ЧК-138 від 13.04.2020 року, підтверджує факт коливання ціни електричної енергії у березні 2020 лише по ОЕС України на ринку «на добу наперед», та не підтверджує факт придбання ТОВ «ООЕК» електричної енергії, впродовж зазначеного періоду, на цьому ринку, у зв’язку з чим не виключає можливе придбання ТОВ «ООЕК» у березні 2020 року електричної енергії на інших сегментах ринку. Враховуючи вищевикладене, просимо роз’яснити, чи потрібно в даному випадку Споживачу вимагати від Постачальника, у якості документального підтвердження, відповідний документ (доказ) на підтвердження того, що з 01.03.2020 року по теперішній час Постачальник здійснював закупівлю електричної енергії в об’єднаній енергетичній системі України на ринку «на добу наперед»?Якщо так, то яким документом може бути підтверджена вказана обставина?
Відповідь
06.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1932 / 1897
Прошу роз’яснити яким чином визначається предмет закупівлі за новим порядком визначення предмету закупівлі. Адже не зрозуміло як керуватися замовнику новим порядком якщо він супречить ЗУ "Про публічні закупівлі".У відповідності до пункту 2 частини 2 статті 4 ЗУ визначено, що у річному плані повинна міститися в тому числі і інформація про назву предмета закупівлі і код за ЄЗС та назви відповідних класифікаторів закупівлі. В той же час, у відповідності до пункту 2 частини 2 статті 21 ЗУ визначено, що в оголошенні про проведення відкритих торгів повинна бути зазначена також назва предмета закупівлі із зазначенням коду за ЄЗС та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі. Виходячи з цього можна зробити висновок, що в обох формах документів і річному плані і в оголошенні необхідно зазначати НАЗВУ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ. ОДНАК ЗГІДНО З ПОРЯДКОМ ЗАТВЕРДЖЕНИМ НАКАЗОМ 708 ПРЕДМЕТ ЗАКУПІВЛІ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ЗА ПОКАЗНИКОМ ЧЕТВЕРТОЇ ЦИФРИ ЄЗС. ЯКИМ ЧИНОМ ТОДІ ЗАЗНАЧАТИ НАЗВУ ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ? ДО ТОГО Ж ІНФОРМАЦІЯ НА МАЙДАНЧИКАХ МІСТИТЬ РЯДОК ПІД НАЗВОЮ" "КОНКРЕТНА НАЗВА" ПРОШУ РОЗЯСНИТИ ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ НЕОБХІДНО ВКАЗУВАТИ В ДАНОМУ РЯДКУ. ТАКОЖ ЦІКАВИТЬ ЯКИМ ЧИНОМ ЗАМОВНИКУ ВИЗНАЧАТИ ЛОТИ ЗАКУПІВЛІ?ІНФОРМАЦІЮ ПРОШУ НАДАТИ З ЗАЗНАЧЕННЯМ ПРИКЛАДІВ. . Виходячи з того, що ЗУ має вищу юридичну силу ніж Наказ навіть юстований чи слідує з цього, що замовнику треба дотримуватись Закону та незважати на наказ, що суперечить Закону? ДЯКУЮ
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2