Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1538 / 1592
Добрий день! Підскажіть будь-ласка, кошторисна документація (капітальні видатки) на об'єкт Захист від підтоплення поверхневими водами (роботи) в 2018 році складала 1469,44 тис.грн в 2020 році необхідно скоригувати кошторис у звязку зі зміною мінімальної заробітної плати та об'ємів робіт на 308,44 тис. грн. Роботи виконані підрядником на 50%. Після коригування сума кошторису буде складати 1777,88 тис. грн. Яку процедуру необхідно провести?
Відповідь
03.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2064 / 2017
Добрий день. Нам необхідно закупити лічильник тепла з установкою. Вартість закупівлі – до 50 000 грн. Відповідно п. 5 розділу ІІ Наказу МЕРІТУ № 454 від 17.03.16 р., «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» «Якщо під час здійснення замовником закупівлі товарів передбачається також закупівля послуги (послуг), пов'язаної (пов'язаних) з поставкою товарів (зокрема послуги з транспортування, установки, монтажу, наладки, інсталяції програмного забезпечення, навчання персоналу тощо), предметом закупівлі в такому разі є товари за умови, що вартість такої послуги (таких послуг) не перевищує вартості самих товарів». Дію даного наказу скасовано. В редакції нового наказу № 708 від 15.04.20 р. ця норма чомусь відсутня. Що нам потрібно робити? Чи тепер необхідно укласти договір на закупівлю послуг із встановлення лічильника, а в кошторисі просто вказати вартість лічильника? Чи потрібно укладати два окремі договори? Дякую.
Відповідь
03.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1706 / 1597
З початку року Центр здійснив три закупівлі які перевищують 50000грн. З цими постачальниками укладено договор від імені Центру. З 01.07 Центр реорганізовано шляхом перетворення у КНП, яке є правонатупником прав та обов'язків. Чи потрібно мені додавати до договору ті додаткові угоди, які ми уклали з постачальниками на зміну назви та передавання бюджетних зобов'язань (це перша додаткова угода), та зміна реквізитів та банківських рахунків (це друга додаткова угода)? Дуже дякую.
Відповідь
03.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1700 / 1749
Доброго дня! Надайте будь-ласка роз’яснення, у яких випадках застосовується пункт 4 частини 5 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі». Чи поширюється дія даного пункту на короткострокову оренду приміщень та майданчиків для проведення заходів (акцій, зустрічей, ігор, конкурсів, фестивалів, засідань за круглим столом, семінарів, тренінгів, конференцій, форумів, спортивно-масових заходів, тощо) тривалістю від 1 години?
Відповідь
02.07.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1745 / 1768
Добрий день! Установа планує придбати тест-системи, призначені для якісного виявлення IgM антитіл до нуклеокапсидного антигена коронавірусу SARS-CoV-2 у зразках сироватки та плазми крові людини методом імуноферментного аналізу (які є в Переліку) для проведення досліджень пацієнтів, які потребують планової госпіталізації відповідно до Наказу МОЗ України від 16.06.2020 № 1411 «Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)». Підскажіть будь-ласка: 1.чи можливо застосувати для закупівлі Постанову КМУ № 225 або проводити процедуру відповідно до суми закупівлі. 2. Якщо можливо провести закупівлю по COVID, можемо ми це дослідження виконувати як платну послугу. Заздалегідь дякуємо за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2