Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1434 / 1436
Працюємо на е-тендері. Яким чином завершувати тендерні закупівлі іншою уповноваженою особою, розпочаті однією уповноваженою особою, яка пішла у відпустку чи на лікарняний? Через особистий кабінет УО, яка тимчасово заміняє, технічна можливість відсутня.
Відповідь
24.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1526 / 1586
Чи розповсюджується Закон України "Про публічні закупівлі" до замовників, яких утворив орган місцевого самоврядування (комунальне підприємство), у випадках коли підприємство має намір здійснити закупівлю товарів, робіт, послуг за кошти, отримані в результі здійснення своєї господарської діяльності? Мається на увазі власні кошти підприємства, а не кошти з місцевого бюжету.
Відповідь
24.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1430 / 1493
Добрий день. Громадська організація, що є одержувачем бюджетних коштів готує річний план закупівлень. Однак виникла проблема щодо визначення предмету закупівлі, а саме: в кошторисі до наказу вказано витрати такі, як "оренда спальників", "оренда наметів", "оренда туристичних килимків", "оренда катамаранів" і т.д. для проведення сплавів, а також "оренда ноутбуків", "оренда проекторів", "оренда екранів проекторних", "оренда колонки з мікрофонами" і т.д. для проведення семінарів. Який предмет закупівесь ставити по ДК 021:2015 - як окремо по класам товарів (030-455) чи є якийсь клас щодо оредни вищепереліченого спорядження та оргтехніки по класам послуг щодо оренди спорядження та оренди оргтехніки (500-989)?
Відповідь
24.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1792 / 1851
Добрий день. Громадська неприбуткова організація потребує проведення процедури спрощених закупівель. У громадської організації всі працюють на громадських засадах - безоплатно (волонтери-альтруїсти). Як оформити уповноважену особу без заробітньої плати?
Відповідь
24.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1550 / 1567
Запит за роз’ясненням Шановні колеги звертаюсь за роз’ясненням у зв’язку з виникненням у Замовника наступних об’єктивних обставин: Підприємство має потребу у закупівлі електроенергії для власного використання у виробничих процесах (далі – Власна потреба). У розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) зазначене вище Підприємство є Замовником, що здійснює діяльність в окремій сфері згідно з п. 4 частини 1 статті 2 Закону і належить до категорії замовників, визначеній у п. 4 частини 4 статті 2 Закону, а також відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» є споживачем (далі – Замовник). Для Замовника, Закон не застосовується (зокрема згідно з п. 5, п. 7 частини шостої статті 3 Закону) у випадку, якщо Замовник закуповує: «товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах»; «товари і послуги на ринку "на добу наперед" та внутрішньодобовому ринку, балансуючому ринку та ринку допоміжних послуг відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії"». Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» постачання електричної енергії споживачу здійснюється на організованих сегментах ринку: на ринку "на добу наперед" та внутрішньодобовому ринку, балансуючому ринку, в тому числі, на Товарній біржі «Українська енергетична біржа» через участь в аукціоні на спеціальних секціях (згідно Постанови КМУ №436 від 20.05.2020 року) та комерційних секціях (згідно регламенту організації та проведення електронного аукціону з продажу електричної енергії на Товарній біржі «Українська енергетична біржа). З огляду на об’єктивні обставини викладені вище, такий Замовник має забезпечувати Власну потребу у електричній енергії без застосування Закону. З огляду на вищенаведене, прошу надати роз’яснення: Яким з пунктів частини шостої статті 3 Закону (п.5, п.7, чи комплексно п. 5 та п. 7) керуватись Замовнику при закупівлі електричної енергії для забезпечення Власної потреби у випадку викладеному у цьому запиті за роз’ясненням.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2