Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1129 / 1129
чи може головний розпорядник коштів проводити тендер для розпорядників коштів низчого рівня
Відповідь
14.05.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1087 / 1096
Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" у новій редакції від 19.04.2020 відповідно до статті 16 "Кваліфікаційні критерії процедури закупівлі" Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. А саме: Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; Також у 16 статті вказано, що: Якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Чи означає це що Замовник може вимагати наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, які є тільки на балансі? Чи є це дискримінацією? Тобто чи є вимога наявності в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій тільки на баланcі дискримінаційною відносно тих учасників, які для наявності обладнання надають договір оренди обладнання чи обладнання субпідрядної організації?
Відповідь
14.05.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1126 / 1124
Замовник проводить закупівлю, де конкретною назвою є "гіпсокартон". Згідно вимог попередньої редакції закону назву предмета закупівлі писали так: "Конструкційні матеріали (Гіпсокартон)» (код ДК 021:2015 - 44110000-4). Чи змінилась з огляду на вимоги абз.2 чю2 ст.21 черговість написання назв? Можливо написати потрібно так: Гіпсокартон (код ДК 021:2015 - 44110000-4 - Конструкційні матеріали)? Чи це не прнципово?
Відповідь
14.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
895 / 931
Новелою нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» є оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про місцезнаходження замовника та його категорію. На сьогодні такі поля в електронній системі закупівель не реалізовані. У зв’язку з цим, звертаємось з проханням повідомити яким чином та в якому полі зазначати інформацію про місцезнаходження та категорію замовника в оголошенні про проведенні процедури закупівлі та в річному плані? Яким чином зазначати інформацію про категорію: словами або посиланням на пункт відповідної статті Закону?
Відповідь
14.05.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1214 / 1188
Згідно з вимогами частини 4 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції / пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі / спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов'язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції / пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі. Просимо роз’яснити випадок, якщо перерахунок ціни за результатами аукціону є меншим, ніж ціна, що зазначена в екранній формі системи (наприклад: екранна форма – 100 000,00 грн, перерахунок – 99 880,00 грн). 1) ціна договору має співпадати з екранною формою системи (100 тис. грн) чи має бути встановлена згідно перерахунку (99 880,00 грн)? 2) чи існуватиме можливість при оприлюдненні договору про закупівлю змінити власноруч «суму за договором» - на сьогодні ця сума не підлягає ручному коригуванню?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2