Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4503 / 4118
Для підприємства розроблено Проект на реконструкцію водозабірних споруд. Виконання робіт згідно Проекту скаладається з трьох етапів, перший в 2018році. Чи буде порушенням законодавства якщо замовником буде оголошено відкриті торги на частину робіт?
Відповідь
27.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4502 / 4332
Замовником було проведено процедуру відкритих торгів. Відповідно до ст.36 Закону «Про публічні закупівлі» умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту за результатами аукціону ( в тому числі ціни за од.товару). Чи має право замовник укласти договір за нижчою ціною зазначеною в пропозиції переможця після проведення листування щодо зниження ціни в період укладання договору з переможцем?
Відповідь
19.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4495 / 4311
Доброго дня! До проведення процедури закупівлі визначили предмет закупівлі згідно Наказу №454 від 17.03.2016 – Про затвердження порядку визначення предмету закупівлі. Предмет закупівлі визначили як: ДК 021:2015 - 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення, та з зазначенням конкретної назви - (Оренда автобуса). Після завершення відкритих торгів (UA-2018-01-18-001652-a), укладення та оприлюднення договору необхідні документи були направлені до Казначейської служби. В свою чергу Казначейська служба відмовляється реєструвати договір посилаючись на те, що конкретна назва закупівлі (Оренда автобуса) визначена не вірно та не відповідає договору (тобто договір має бути саме на оренду автобуса). Пропонують відмінити попередні відкриті торги у електронній системі ProZorro за номером UA-2018-01-18-001652-a та розпочати нову процедуру закупівлі. Чи дійсно визначення конкретної назви закупівлі та вид договору є перешкодою для Казначейської служби не реєструвати договір?
Відповідь
25.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4484 / 4089
Доброго дня! Будь ласка роз'ясніть яка відповідальність наступає якщо переможець не надав документи у 5 денний темін згідно ст.17 Закону України "Про публічні закупівлі", проте замовник всеж таки уклав договір, а довідки були надані після укладання договору?
Відповідь
19.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4480 / 4261
Добридень! Питання: Чи є Невідповідність одиниці виміру товару закупівлі в Пропозиціїї учасника до одиниці виміру товару закупівлі в Тендерній документаціїї Замовника привідом для відхилиння Пропозиція Учасника? Детальний опис питання: Ми-Замовник. Товар закупівлі - моточовен в комплекті з трейлером. В нашій тендерній документації одиниця виміру - Комплект. У тендерній Пропозиціі Учасника - одиниця виміру - Штуки. При цьому товар розбивається Учасником на 3 позиції (1 шт. катер. 1 шт. мотор. 1 шт. трейлер) Така розбивка товару, який ми хочемо купити в комплекті за одним кодом ДК передбачає, що кожна окрема позиція товару буде класифікуватися за різними кодами ДК. Ми здогадуємося, що така Пропозиція Учасника не є правильною, оскільки не відповідає нашим вимогам в Тендерній Документації. Хотілося б знати, чи маємо ми право в цьому випадку відхилити (дискваліфікувати) Пропозицію цього Учасника? На яку частину якої статті Закона Украіни "Про публічні Закупівлі" ми повинні посилатися в цьому випадку?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2