Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4863 / 4745
Чи потрібно виставляти 3-х сторонні та 2-х сторонні договора прозоро, управлінням соціального захисту населення, в яких віджшкодування протезно-ортопедичним підприємствам кошти за виготовлені технічні засоби реабілітації
Відповідь
14.09.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
6017 / 6047
Доброго дня! Ми проводили переговорну процедуру закупівлі. В Річному плані указали орієнтований початок проведення процедури закупівлі - серпень 2018р. Нами були складені протоколи ТК та проведені переговори у серпні з учасником затверджені протоколом. У вересні ми прийняли Рішення про намір укласти договір і уклали договір з учасником. В звіті про результати проведення процедури закупівлі дати указані вереснем. Але Державна казначейська служба не бажає пропускати договір так, як місяці у річному плані та у звіті про результати проведення процедури закупівлі різні. Яким чином нам діяти? якщо ми в річному плані змінемо орієнтований початок проведення процедури закупівлі з серпня на вересень, чи не буде це помилкою, адже у нас є протоколи серпнем? Яку дату в річному плані ліпше указувати?
Відповідь
11.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6093 / 6037
Доброго дня. Просимо надати відповідь на питання. Установа розпочала процедуру відкриті торги. В процесі проведення процедури установу було реорганізовано зі статуса бюджетної установи, в статус комунального некомерційного підприємства, зі зміною ЄДРПОУ. Комунальне некомерційне є правонаступником всіх прав та зобовязань попередньої установи. Враховуючи, що в процесі реорганізації було оголошено процедуру, просимо надати розяснення, яким чином її вірно закінчити? Електронний майданчик не дає змоги змінити ЄДРПОУ та назву підприємства. Хто повинен підписано договір правонаступник, чи попередня установа?
Відповідь
10.09.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
7021 / 6908
Доброго дня, поясніть будь-ласка наступне, згідно ч. 4 ст. 11 Закону України "Про публічні закупівлі" рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом. У рішенні відображаються результати поіменного голосування членів комітету, присутніх на засіданні тендерного комітету, з кожного питання. Протокол підписується всіма членами комітету, присутніми на його засіданні, або всіма уповноваженими особами. У разі відмови члена тендерного комітету або однієї з уповноважених осіб підписати протокол про це зазначається у протоколі з обґрунтуванням причин відмови. Чи можна публікувати у електронній системі закупівель відповідні протоколи у форматі текстового файлу (.doc, .docx, .txt), у якому відсутні графічні зображення підписів членів тендерного комітету, чи необхідно оприлюднювати скановані копії відповідних протколів у яких наявні графічні зображення відповідних підписів.
Відповідь
27.08.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4920 / 4688
Чи повинен Замовник (Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради, 32616520)оприлюднювати укладені договори разом зі специфікацію (додатками) до цього договору, якщо договори укладені із зазначенням у специфікації типу товару, кількості, вартості за одиницю товару. приклад, процедура закупівлі https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-04-26-001110-b
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2