Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
20.06.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
8694 / 8423
У штаті комунального підприємства працює 3 особи. Для купівлі трактора за бюджетні кошти(програма підтримки сільської ради) потрібно створити тендерний комітет. Закон вимагає 5 чоловік в тендерному комітеті. Чи може бути створений тендерний комітет з 3 працівників підприємства? Уповноважена особа теж не може бути призначена, відсутня вища освіта та досвід роботи в торгах 2 роки( згідно Положення про уповноважену особу).
Відповідь
16.06.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
7251 / 6949
Чи має право бюджетна установа ввести в штатний розпис уповноважену особу з публічних закупівель, якщо так, то на підставі яких нормативних документів, та як правильно повинна називатися посада?
Відповідь
11.01.2017 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
9049 / 8800
Відповідно до ст.11 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII Голова, секретар та інші члени тендерного комітету, уповноважені особи можуть пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель.  чи визначений перелік підприємств, установ чи організацій, що мають право проводити навчання з питань організації та здійснення закупівель?  з якою періодичністю Голова, секретар та інші члени тендерного комітету, уповноважені особи можуть пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель?  якщо працівники замовника проходили навчання відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» необхідно проходити навчання чи підвищення кваліфікації?
Відповідь
14.12.2016 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
10608 / 10267
У державному підприємства, що знаходиться у стані ліквідації відсутні штатні працівники. Але на сьогоднішній день виникла нагальна потреба здійснити закупівлі з метою збереження державного майна. Чи належить до сфери застосування ЗУ "Про публічні закупівлі" закупівлі юридичної особи (замовника), яка не має штатних працівників; як оранізувати юридичній особі (замовнику), яка не має штатних працівників, проведення закупівель та за якими процедурами; чи правомірно здійснювати закупівлі за результатами моніторингу цін на товари та послуги, що визначаються у загальнодоступній електронній сістемі закупівель без проведення процедур, визначених ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2