Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.03.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1646 / 1652
Підкажіть, будь ласка, чи може накласти цифровий підпис керівник чи головний бухгалтер закладу на рішення про переможця в допороговій закупівлі, якщо в закладі не створений тендерний комітет, а в уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівель rвідсутній електронний ключ
Відповідь
19.03.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1965 / 1874
Чи потрібно включати в річний план закупівель витрати до 50 000 грн? Чи потрібно взагалі виборчій комісії публікувати складати річний план закупівель, якщо не планується придбання товарів робіт або послуг на суму що перевищує 199 999 грн?
Відповідь
15.03.2019 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1963 / 1897
Доброго дня, ми провели допорогову закупівлю на комп'ютерну техніку КЕКВ 3110, переможець ФОП ставить ціну на системні блоки та принтери меншу 6000 тис. грн без ПДВ. Ми визнаємо його переможцем. Казначейська служба відмовляється реєструвати договір, в зв'язку з тим що вартість основних засобів не може бути меншою 6000 тис.грн. Чи можемо ми відмовити такому постачальнику, якщо так то з якої причини? Дякую.
Відповідь
15.03.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2019 / 1972
у 2018 по обєкту було виконано роботи з капітального ремонту ліфтів та заміні вікон на 1,4 млн. грн. бюджетом на 2019 рік передбачено по цьому ж обєкту виконати роботи по коригуванню ПКД та виконати роботи ще на 400 тис. грн. Чи обовязково в такому випадку зазтосовувати віткриті торги?
Відповідь
06.03.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1954 / 1923
В нашій організації було прийнято рішення, що планування (річний план) та проведення публічних закупівель проводить тендерний комітет,а планування (додаток до річного плану) та проведення допорогових закупівель здійснює відповідальна особа (не секретар тендерного комітету). Таке рішення було прийнято на підставі ч.1 ст.11 Закону України "Про публічні закупівлі", де зазначено, що замовник утворює тендерний комітет для організації та проведення процедур закупівлі. В свою чергу види процедур закупівлі визначені в ст.12 цього Закону. До цього переліку не входять допорогові закупівлі. Крім того, ані зазначеним Законом, ані наказом № 490 не передбачено, що додаток до річного плану закупівель є невід'ємною частиною річного плану закупівель. Тож хто в нашій організації повинен складати та оприлюднювати додаток до річного плану?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2