Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.10.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
15896 / 14939
Двічі проводилась процедура торгів на закупівлю послуг. Торги були "Відкриті" з поділом обєкту закупівель на лоти. Перший раз торги відмінено через відсутність учасників, другий раз було оголошено процедуру закупівлі та піднято вартість послуг (по окремих лотах. Інші критерії без змін). Аукціон відбувся лише по двох із девяти лотів. Чи має право замовник провести переговорну процедуру по лотам по яких не відбулись торги, відповідно до ст.35 Закону, якщо при другому аукціоні було піднято ціну лоту порівняно з першим, але учасники не заявились? Чи може бути піднята ціна лота від вартості закупівлі, оголошеної в тендерній документації, за переговорною процедурою?
Відповідь
05.10.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
15884 / 14091
При закупівлі бензину на суму 9 тис.грн. аукціон не відбувся два рази. Чи можна заключити прямий договір на закупівлю без PROZORRO?
Відповідь
07.10.2016 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
15514 / 14636
Доброго дня! Наша підпорядкована організація нещодавно зіткнулася з проблемою невідповідності роботи веб-порталу вимогам Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), а саме: Організацією були оголошені відкриті торги (українські пороги), на участь у яких було подано дві тендерні пропозиції. Під час розгляду пропозицій було встановлено, що жодна з них не відповідає вимогам тендерної документації. Тендерним комітетом замовника було прийнято рішення про відміну торгів, яке у відповідності до частини третьї статті 31 Закону було подано на оприлюднення на веб-портал. Однак зазначене рішення не було оприлюднено на веб-порталі, прийшло наступне повідомлення "Ошибка публикации данных. Обратитесь в службу поддержки +380 800 500 011". Замовник звернувся до служби підтримки, де йому відповіли, що викласти зазначене рішення не можливо у зв'язку з тим, що система автоматично заблокувала закупівлю на 10 днів для можливого оскарження. На зауваження, що такими діями електронна ситема змушує замовника порушувати вимоги частити тертьої статті 31 Закону, де вказано, що рішення про відміну торгів повинно бути оприлюднене замовником в електронній системі протягом одного дня з дня прийняття такого рішення, фахівці техпідтримки відповіли, що блокування системи на 10 днів передбачено частиною другою статті 18 Закону. Проте у зазначеній частині мова йде виключно про можливість оскарження протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір. Тобто у випадку з відміною торгів без визначення переможця, зазначена умова не може застосовуватися. Просимо надати роз'яснення з приводу вищенаведеного та внести відповідні зміни до Закону.
Відповідь
09.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
15341 / 14262
Доброго дня! КЗ ОРР "Обухівська районна стоматологічна поліклініка" було двічі оголошено відкрити торги (поточний ремонт приміщення та заміна вікон та дверей)на суму 285,700.Двічи відкрити торги було відмінено на підставі відсутності достатньої кількості учасників. На теперешній час заклад проводить через систему Прозорро - переговорну процедуру закупівлі, відповідно ст.35ч2 п4 ЗУ "про публічні закупівлі" ,до 19.11.2016 року триває період оскарження повідомлення про намір укласти договір. Сума цінової пропозіції складає 285,700.На тепершній час при обстеженні закладу виникла необхідність в додаткових послугах з приводу поточного ремонту ,але на момент виділення грошей у технічну документацію закладались послуги поточного ремонту на виділену суму,тобто 285,700 . Розпорядник коштів місцевого бюджету погодився виділити додаткові кошти на "додаткові послуги" того ж самого поточного ремонту (чекаємо рішення сессії). Питання - у разі укладення договору по переговорній процедурі на суму 285,700,чи маємо ми право ,при виділенні додаткових коштів на той самий поточний ремонт провести переговорну процедуру з тим самим учасником що буде проводити поточний ремонт на суму 285,700 ,на підставі п 5 ч2 ст35 ЗУ "Про публічні закупівлі" (потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації ,стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами ,технологіями,роботами чи послугами ,якщо заміна попереднього постачальника може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру ,пов*язаних з експлуатацією та обслуговуванням).Дякую
Відповідь
02.11.2016 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
15336 / 15007
Харківський національний університет радіоелектроніки просить надати роз’яснення з наступного питання. Сума предмету закупівлі, яка була запланована згідно додатку до річного плану затвердженого до 01.08.2016, складала 49 000,00 грн., з них 48 000,00 грн. було використано. На даний час виникла додаткова потреба в закупівлі товарів на 10 000,00 грн., яка була не передбачена у 2016 р. Питання: ми маємо можливість внести зміни в додаток до річного плану, провести допорогову закупівлю з опублікуванням звіту, якщо звіт за попереднім договором був не опублікований (менш 50 000,00 грн.)
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2