Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7762 / 7724
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення, чи може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника відсутність цифрового підпису учасника (тобто тендерна пропозиція не завірена цфровим підписом учасника)? Дякую.
Відповідь
30.05.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6327 / 6324
Маю я право для підпису документів на сайті прозорро використовувати ЕЦП який оформлений через приват24 для підписання декларації для держслужбовців?
Відповідь
29.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
9052 / 9110
Доброго дня. Другий раз були оголошені відкриті торги,оприлюднена тендерна документація. Але тепер з'ясовується, що на сайті нема інформації про накладений ЕЦП на тенд. документацію, хоча він був накладений, чомусь не спрацювала система. Причина відміни других відкритих торгів - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Чи є це підставою відміняти відкриті торги та робити переговорну процедуру? Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь
26.02.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
7538 / 7252
Прошу надати роз"яснення щодо необхідності накладати електронний цифровий підпис на форми документів, зазначених в п. 1 НАКАЗУ від 22.03.2016 № 490 "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель" під час здійснення допорогових закупівель та звіту про укладені договори?
Відповідь
23.02.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6947 / 6755
Доброго дня. Були оголошені відкриті торги,оприлюднена тендерна документація,відбувся акціон, укладено договір. Але тепер з'ясовується, що на сайті нема інформації про накладений ЕЦП на тенд.документацію, хочі він був накладений. Чи є це підставою відміняти відкриті торги та розривати укладений договір? Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь
1 2 3 4 5 6 7
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2