Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.02.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3439 / 3551
Як оформити договір із учасником спрощеної закупівлі, якщо пропозицію надало ПАТ, а після визначення переможця назва змінилася на ТОВ? Які документи необхідно надати учаснику додатково для підтвердження правонаступництва?
Відповідь
05.02.2021 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
3607 / 3734
Чи може організація, яка розробляла проектно -кошторисну документацію на капітальний ремонт (обладнання), виконувати ці роботи у разі визнання такої організаці переможцем у торгах по капітальному ремонту
Відповідь
06.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3581 / 3659
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення з наступного приводу. Фізична особа-підприємець здійснює реалізацію лікарських засобів в умовах аптеки та відповідно має ліцензію на роздрібну торгівлю. Чи може даний суб'єкт підприємницької діяльності бути учасником та брати участь в процедурах закупівель, у яких замовниками виступають державні установи такі як лікарні, поліклініки, тощо. У Тендерній документації вказується вимога "наявність ліцензії", проте Замовники не надають роз'яснень чи йдеться про ліцензію на оптову чи роздрібну торгівлю. Дякую
Відповідь
15.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4881 / 4824
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 62 Закону України «Про запобігання корупції» юридичні особи, які є учасниками процедури закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг), робіт дорівнює або перевищує 20 мільйонів гривень, зобов’язані затвердити антикорупційну програму юридичної особи та призначити Уповноваженого – особу, відповідальну за реалізацію антикорупційної програми. Також цей Закон покладає на юридичних осіб – учасників процедур закупівлі, передбачених, у п. 2 ч. 2 ст. 62 Закону, низку інших обов’язків, зокрема щодо: - створення захищених анонімних каналів зв’язку (канали онлайн-зв’язку, анонімні гарячі лінії, електронні поштові скриньки та інше), через які викривач може здійснити повідомлення, гарантовано зберігаючи свою анонімність та забезпечення викривачам умов для здійснення повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень; - отримання згоди Національного агентства з на розірвання трудового договору з Уповноваженим з ініціативи керівника юридичної особи або її засновників (учасників). Ці обов’язки носять постійний (безперервний характер): налагоджена антикорупційна система у діяльності юридичної особи раз запроваджена, не може за логікою і суттю такої системи змінюватися в залежності від того, чи сьогодні підприємство є учасником процедури закупівлі, чи договір виконаний і підприємство не бере участі у нових закупівлях. В той же час відповідно до ч. 7, 8, 91 п. 1 ст. 12 Закону України «Про запобігання корупції» Національне агентство з метою виконання покладених на нього повноважень має право проводити перевірки виконання юридичним особами вимог Закону, вносити приписи та отримувати від юридичних осіб письмові пояснення. Це все вимагає правової визначеності щодо статусу юридичної особи як учасника процедури закупівлі. З цією метою просимо роз’яснити: 1. Чи обмежений статус учасника процедури закупівлі часовими рамками? Питання обумовлене тим, що Закон України «Про запобігання корупції» встановлює вимоги до юридичних осіб, які є учасниками процедури закупівлі, тобто вказує на ознаку у теперішньому часі. 2. До якого моменту юридична особа зберігає статус учасника процедури закупівлі, якщо її тендерна пропозиція відхилена / акцептована / укладений договір про закупівлю? 3. Коли процедура закупівлі вважається завершеною? 4. Якщо юридична особа брала участь у процедурах закупівлі, виконала договір за його результатами та натепер не бере участі у процедурах закупівлі і брати не планує, чи є вона (зберігає) статус учасника процедури закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
30.09.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3351 / 3270
Чи може фізична особа-підприємець (ФОП) бути учасником процедури закупівлі/спрощеної закупівлі Замовника, якщо ФОП одночасно є штатним працівником Замовника?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2