Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.02.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
2370 / 2354
Доброго дня! Питання наступного характеру. 18.01.2022 року відбулися торги з публікацією англійською мовою (закупівля пального) 31.01.2022 року було підписано договір з замовником. В період з 18.01. по 31.01. і в подальшому до теперішнього часу відбувається коливання ціни на ринку нафтопродуктів виникла потреба в підписанні додаткової угоди. Замовник не хоче брати до уваги подорожчання які відбувались з моменту самого аукціону і до підписання договору. Чи вправі ми брати до уваги даний проміжок часу коли робимо запит до уповноваженого органу на отримання довідки про коливання ціни на ринку?
Відповідь
14.02.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2603 / 2555
Доброго дня! В мене наступне питання, ми провели торги на закупівлю електричної енергії, обрали переможця, Переможець пропонує нам зміни, щодо підписання договору, Зміни стосуються можливості розірвання договору в одностороньому порядку, за умовою, якщо ми (замовник) відмовляємось від подписання додаткової угоди на зміну ціни. Чи маємо ми право вносити такі зміни в договір, після того як пройшли торги????
Відповідь
24.01.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1673 / 1700
В процесі проведення процедури відкритих торгів після закінчення періоду уточнень у Замовника змінилась назва. В викладеному в системі договорі прописана стара назва, но стоїть печатка з новою назвою (на момент підписання договору назву було змінено). Можливо лі викласти нову редакцію Договору в системі зі зміненою назвою як додаток до договору?
Відповідь
19.01.2022 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2968 / 2887
Наш заклад НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-ДНЗ "Лісова казка" з 01.12.2021 року був переведений автоматично на постачальника “останньої надії” далі ПОН,згідно листа від основного посатчальником електричної енергії ТОВ "КОЕК",з яким була заключена тендерна угода на 2021 рік. За 2021 рік загальне споживання електроенергії було понад 200 тисяч. Вартість електричної енергії за грудень 2021 року 50 517,12грн. Відповідно до п.2 ч.2 Статті 40 Розділу VII Закону України “Про публічні закупівлі” та Статею 631 Цивільного кодексу України, де зазначено, що замовник може укласти договір про закупівлю зі строком виконання договору, який настав раніше за дату підписання договору, було оголошено переговорну процедуру з ПОН. На момент підписання договору, ПОН не надіслав ніяких документів і на дзвінки не відповідав. 24.12.2021.року було вирішено провести повторну переговорну процедуру закупівлі електричної енергії на грудень 2021 року. Термін підписання договору закінчився 14.01.2022 року,але документи від ПОН не надійшли. Чи можемо ми в 2022 році ще раз оголосити переговорну процедуру за грудень 2021 року, чи, можливо, є якісь інші шляхи вирішення проблеми оплати вартості Електроенергії за грудень 2021 року.
Відповідь
12.01.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
2242 / 2310
Законом установлено умову зміни істотних умов: «збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару.». Просимо надати уточнення: чи може замовник проводити збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків декілька разів протягом строку дії договору, що в загальній кількості може становити збільшення ціни наприклад на 16 відсотків (2 рази на 8 відсотків (1 раз на 90 днів)).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2