Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.11.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
705 / 718
Доброго дня. Проконсультуйте будь ласка по такому питанню. У січні була проведена переговорна процедура на закупівлю тепла на 199843 грн, на 95 Гкалл... В зв'язку із недавнім підняттям тарифу на тепло договір у вартісному виразі ми використали, однак у натуральному виразі ці 95 Гкалл не використано.... Усі плани по теплу ми використали, однак рішенням міської ради нам будуть додаватися кошти ( 30-40 тис.). Чи можна додатковою угодою збільшити вартість договору, не змінюючи при цьому натуральні показники? Чи вважається договір виконаний попри те що сума до договору використана, а от натуральні показники ні?
Відповідь
23.11.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1558 / 1522
Було двічі відмінено відкриті торги, через відсутність конкуренції, а саме був в обох лише один учасник. На підставі того, що було відмінено 2 відкритих торгів, була оголошена переговорна процедура, про те в ній протокол визначення переможця був завантажений з порушенням строків чере 8 днів, внаслідок чого вона і була скасована. Питання, чи можливо провести ще одну переговорну процедуру на підставі того, що було двічі відмінено відкриті торги та не був укладений договір після проведення переговорної процедури, або робити знову відкриті торги, так як немає підстави для проведення переговорної процедури? Також, чи була використана підстава для проведення переговорної процедури через двічі відмінені відкриті, в відміненій переговорній процедурі?
Відповідь
22.11.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1358 / 1333
Відділом освіти ЛМР булу заключено договір на постачання вершкового масла, але до кінця року не вистачае обсягів, у зв'язку з цим є потреба додаткового обсягу закупівлі товару. Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі" замовником може бути застосована як виняток переговорна процедура закупівлі у разі, якщо після укладення договору про закупівлю про закупівлю у замовника виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару у того самого постачальника, якщо в разі зміни постачальника замовник був би вимушений придбати товар з іншими технічними характеристиками, що призвело б до виникнення несумісності, пов’язаної з експлуатацією і технічним обслуговуванням. Закупівля додаткового обсягу товару у того самого постачальника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю. Стосовно цього пункту у відділу освіти ЛМР є наступні питання: 1) Якщо на даний час договір з постачальником дійсний до кінця року чи можливо провести переговорну процедуру згідно до п. 4 ч. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі" ? 2) Чи можливо буде продовжити дію договора про закупівлю на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю якщо ми до кінця цього року проведемо переговорну процедуру згідно до п. 4 ч. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі" ?
Відповідь
15.11.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1347 / 1343
Відповідно до частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником. Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах» від 21.11.2018 р. № 975 регламентовано, що об’єкти, де розміщуються органи державної влади (за пропозиціями/зверненнями керівництва), підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах. Чи має право замовник (орган державної влади) провести переговорну процедуру закупівлі на підставі пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо надання послуг з охорони приміщень, у яких розміщені органи державної влади, з Управлінням поліції охорони в Полтавській області відповідно до пункту 2 Категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2018 р. № 975?
Відповідь
15.11.2021 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1590 / 1600
: ми оголошували тендер на закупівлю енергоносіїв(соломи) для опалення приміщення школи. Перші відкриті торги не відбулися, другі відбулися, але на вимогу Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області через помилку в тендерній документації ми змушені відмінити торги. Зараз ми проводимо треті відкриті торги і поки що жодного учасника. То чи зможемо ми провести переговорну процедуру закупівлі, якщо треті торги не відбудуться на підставі двічі відмінених відкритих торгів? Відповідно до частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, зокрема, у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом. Оскільки, Закон не містить вимог щодо обов’язкової послідовності проведення процедур відкритих торгів, які були відмінені через недостатню кількість учасників та можуть слугувати обґрунтуванням підстави для переговорної процедури закупівель. Дайте будь ласка відповідь: правильно вважати «було двічі відмінено процедуру відкритих торгів» чи «було двічі підряд відмінено процедуру відкритих торгів»
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2