Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
31.07.2023 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
940 / 945
У зв’язку з завершенням дії карантину в Україні згідно Постанови КМУ від 27.06.2023 року №651 «Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2з 01.07.2023 року», як наслідок, завершенням дії положення пункту 71 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, керуючись п.6 ч.5 ст.41 Закону України № 922-VII «Про публічні закупівлі», п.п.6 п.19 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (затв. Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 року) у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів, чи є правові підстави у Замовника (Покупця) за рахунок збільшення податків та зменьшити обєм товару?
Відповідь
18.07.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1160 / 1177
У разі відміни відкритих торгів у випадку відсутності учасників замовник має право укладати прямий договір. Чи обов'язковим є надання учасником всіх документів які вимагалисть в ТД (довідки, витяги з реєстрів)?
Відповідь
12.07.2023 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1661 / 1680
Добрий день, Відповідно до абзацу 2 п. 67 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами, далі – Особливості), Замовнику забороняється вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ, у тому числі приймати рішення про відміну відкритих торгів, укладення договору про закупівлю, крім дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі. У випадку проведення процедури закупівлі з поділом на «частини предмета закупівлі (лот)» та подання скарги на ОДНУ з частин предмета закупівлі (лот) чи має право замовник вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення по іншій частині предмета закупівлі (лот), тобто по якій відсутня скарга? Дякую
Відповідь
07.07.2023 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1203 / 1217
якщо двічі відмінено відкриті торги, то ми заключаємо прямий договір. Чи можемо ми збільшити суму за прямим договором, ніж це було вказано у відкритих торгах? Виникла ще додаткова потреба. Наприклад, по відкритим торгам 500кг цементу, а потім виникла ще додаткова потреба ще в 150кг.
Відповідь
19.06.2023 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1023 / 1063
Просимо надати консультацію щодо законності прийняття замовником рішення про відміну закупівлі послуг (ДК 021:2015:71900000-7: Лабораторні послуги) Проведення лабораторних досліджень харчових продуктів за фізико-хімічними і мікробіологічними показниками, на вміст токсичних елементів і окремих забруднювачів під час здійснення державного контролю (нагляду)(UA-2023-05-11-007416-a ) Замовник відмінив закупівлю спираючись на той факт, що термін дії Атестату відповідності був чинний до 09.06.23 . При цьому, Лабораторія пройшла переатестацію та отримала новий Атестат НААУ від 10.06.23 терміном дії до 09.06.28. Замовнику про переакредитацію та отримання нового Атестату достеменно відомо. Відомості про переатестацію містяться на офіційному сайті НААУ. Рішення про відміну прийнято замовником 15.06.23 о 15:52. Чи законне рішення замовника? Чи допоможе оскарження рішення замовника до АМКУ
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2