Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.09.2023 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2361 / 2358
Питання не стосується застосування Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Прошу повідомити до якої процедури закупівлі (процедура закупівлі, спрощена процедура закупівлі) відноситься переговорна процедура закупівлі? Відповідь на питання НЕ міститься у листах від 17.05.2023 № 3323-04/22523-06 "Щодо внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"(5.Щодо переговорної процедури закупівлі) та від 20.10.2022 № 3323-04/70997-06 "Щодо особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування".
Відповідь
24.08.2023 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1718 / 1792
Бюджетна установа, що фінансується із місцевого бюджету, у партнерстві з закладом вищої освіти, що фінансується із державного бюджету, отримала міжнародний грант у рамках програми Європейського Союзу Горизонт-2020. Бюджетна установа та заклад вищої освіти уклали між собою партнерську угоду (угоду про консорціум) щодо участі у реалізації грантового проєкту. У підписаному із грантодавцем договорі про надання гранту визначено, що виконавцями проєкту є бюджетна установа та заклад вищої освіти, згадані раніше по тексту. Для кожного з виконавців у грантовому договорі передбачено ряд активностей і відповідний максимальний бюджет на фінансування цих активностей. При цьому, уся сума гранту надходить на рахунок бюджетної установи, а вона, як координатор, зобов’язана забезпечити розподіл фінансування. Бюджетна установа планує перераховувати кошти для закладу вищої освіти частинами, як оплату за виконані роботи/надані послуги (у рамках активностей, передбачених у бюджеті грантового договору). Чи є у такому випадку підписані грантовий договір та угода про консорціум документальним підтвердженням відсутності конкуренції з технічних причин при закупівлі робіт, послуг бюджетною установою у закладу вищої освіти та чи може, як виняток, до таких закупівель бути застосована переговорна процедура згідно з абзацом 4 пункту 2 частини другої статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”?
Відповідь
24.08.2023 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1704 / 1778
1. Чи відноситься переговорна процедура до процедур закупівлі, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі" (ст.13 Закону)? 2. У разі укладення договору про закупівлю за результатами переговорної процедури, чи вважається такий договір укладеним без проведення процедури закупівлі?
Відповідь
18.07.2023 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1448 / 1451
На території підпорядкованого підрозділу одна лікарня яка може надати послуги з проходження медичного огляду, але сума по коду ДК вище 100 тис. Яке достатнє обгрунтування відсутності конкуренції
Відповідь
12.07.2023 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
2172 / 2192
Добрий день, Відповідно до абзацу 2 п. 67 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами, далі – Особливості), Замовнику забороняється вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ, у тому числі приймати рішення про відміну відкритих торгів, укладення договору про закупівлю, крім дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі. У випадку проведення процедури закупівлі з поділом на «частини предмета закупівлі (лот)» та подання скарги на ОДНУ з частин предмета закупівлі (лот) чи має право замовник вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення по іншій частині предмета закупівлі (лот), тобто по якій відсутня скарга? Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2