Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.01.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
2255 / 2226
У зв"язку з оскарженням рішення замовника про визначення переможця в АМКУ, терміни виконання зобов"язань по проекту договору та термін договору вже закінчились. У разі внесення змін у договір щодо продовження їх терміну дії, такі дати визначаться вже новим роком. Чи можливе укладання договору в наступному році після року, в якому проводились закупівлі? Чи має право замовник укласти договір з переможцем, якщо інший учасник оскаржив рішення АМКУ щодо недзадоволення скарги до суду?
Відповідь
10.01.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1973 / 1805
проведено відкриті торгив 2019р, за день до підписання угоди отримано скаргу, розгляд в 2020р. чи можно укласти договір по даній процедурі, якщо є бюджетні призначення на 2020р. і їх достатньо.
Відповідь
30.11.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1996 / 1895
Закупівля ID: UA-2019-10-23-000041-c Замовник не надав згідно статті 30 ЗУ "Про публічні закупівлі відповідь на вимогу щодо надання додаткової інформації стосовно причин відхилення тендерної пропозиції підприємства. Куди звертатися?
Відповідь
02.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3441 / 3322
Чи можемо ми як замовник відмінити відкриті торги на етапі коли уже було надіслано повідомлення про перемогу в торгах але на етапі 10 дений термін на оскарження надійшло оскарження до Антимонопольного комітету від іншого учасника
Відповідь
12.09.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3005 / 2836
Тендерним комітетом Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Код ЕДРПОУ: 03365707 у всіх закупівлях, починаючи з весни 2019 року, відповідно до ст. 16 ЗУ "Про публічні закупівлі" установлено кваліфікаційний критерій щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Для підтвердження цього критерію замовник вимагає надати від учасника, який в період з 2016 по 2019 роки виступав стороною за договорами підряду укладеними з департаментом житлово-комунального господарства ММР – додатково надає позитивний відгук від департаменту житлово-комунального господарства ММР, який повинен містити інформацію про відсутність ведення претензійно-позовної роботи щодо учасника з боку департаменту житлово-комунального департаменту ММР. Вказаний відгук повинен бути виданий не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення даної процедури закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу. Чи є зазначена вимога дискримінаційною? Так як Департамент на етапі підготовки документів вимагає надати відгук наданий тільки після того як було оприлюднено оголошення про проведення даної процедури закупівл. Тобто, якщо учасник раніше мав досвід виконання аналогічних договорів з Замовником і раніше отримав відгук, то він не є дійсним для данної закупівлі. А якщо Департамент в строк прийняття пропозицій не надасть відгук (можливо таким чином фільтрує учасників) то учасник піддається дискримінаційній умові і залежить виключно від замовника на цьому етпаі. Окрім цього, вимагається надання довідки про відсутність претензійно-позовної діяльності стосовно учасника. Чи є ця вимога дискримінаційною? Так як замовнику відмомі контрагенти з якими ведеться претензаційно-позовна робота. Та на етапі подання пропозицій теж можливе обмеження учасника, так як претензійно-позовна робота може вестись з різних питань, а предмет договору може бути інший і не стосується цієї роботи.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2