Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1291 / 1225
За результатами проведеної процедури відкритих тогрів (за новим Законом) було укладено договір на закупівою ліків. Відповідно до умов договору ціна за одиницю та загальна ціна за Товар визначаються у Специфікації на Товар (Додаток № 1 до договору), а також у видаткових документах, що надаються Постачальником Замовнику (видаткових накладних. Поставка здійснюється партіями, в залежності від потреби Замовника. Постачальник зменшив ціну на деякі позиції товару та надіслав додаткову угоду, в якій вказано зменшині ціни на конкретну партію товару ( з перечислених позицій) в межах виконання Договору без зменшення ціни Договору. Решту з перечислених позицій Постачальник планує поставляти по цінах, за результатами торгів, та які вказано в Специфікації Договору. Запитання: Чи потрібно зменшувати суму Договору на різницю зменшення ціни та чи відповідає п.5 ч.5 ст.41 Закону зменшення ціни в розрізі окремої партії товару (з перечислених позицій в додатковій угоді) визначеною Договором без зменшення ціни іншої партії даних Товарів? Казначейство відмовляється реєструвати таку додатукову угоду та вимагає здійснити зменшення ціни на всі інші партії даних Товарів, не зважаючи, що нами було надано лист від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06"Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю", та відповідь на запит 702/2019 Департамента регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, кажучи, що це роз’яснення стосується минулого Закону і не розповсюджується на дію нового Закону.
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1278 / 1342
23.01.2020 між Управлінням та АТ "УКРПОШТА" шляхом проведення переговорної процедури укладений договір про закупівлю поштових послуг на суму 198 221,00 грн. строком до 31.12.2020. Проте станом на червень вся сума договору використана та утворилася заборгованість з боку Управління у розмірі 33500,00 грн. Чи можливе збільшення суми основного договору на суму боргу? При цьому загальна сума договору буде перевищувати 200000,00 грн.
Відповідь
25.06.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1266 / 1236
За результатом відкритих торгів був укладений договір. Строк дії договору закінчується і Постачальник не встигає поставити товар своєчасно, тобто не виконує істотні умови договору та пропонує укласти додаткову угоду і перенести строки поставки товару на пізніше. Питання: 1. Чи можна змінити істотні умови договору відповідно до статті 41, частини 5, пункту 4 Закону України "Про публічні закупівлі" та укласти додаткову угоду? Оскільки не зрозуміло для кого прописаний цей 4 пункт: для випадків, які виникають у Замовника чи для обох сторін? 2. Як діяти Замовнику в данному випадку?
Відповідь
17.06.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1490 / 1477
У січня поточного року був укладений договір (переговорна процедура )з закупівлі теплової енергії. Строк дії договору до 30.06.2020 року. Чи можна додатковою угодою до чинного договору змінити термін дії до 30.09.2020 року без зміни ціни догоору? Дякую за відповідь.
Відповідь
12.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1540 / 1596
Доброго дня! Відкриті торги проведені у 2019 році на капітальний ремонт. Заключено договір на 5090.000 тис грн. Роботи у 2019 році виконані на суму 2212,454 тис. грн., термін дії договору продовжено на 2020 рік. У 2020 році проведено коригування кошторисної документації, в якій було замінено матеріали на зовнішнє опорядження та добавлено додаткові роботи, які не були враховані у попередній проектно-кошторисній документації. (Загальна вартість робіт по новій кошторисній документації, які необхідно виконати у 2020 році складає 3986,000 тис грн.) Чи може Підрядник закінчити невиконані роботи по існуючому договору? Чи може Замовник заключити договір з тим самим Підрядником на додаткові роботи по переговорній процедурі закупівель (вартість додаткових робіт не перевищує 50% від основного договору) відповідно до пп.5 п. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі"? Чи нам необхідно розривати договір з цим Підрядником та проводити відкриті торги на загальну вартість невиконаних робіт по відкоригованій кошторисній документації?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2