Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.07.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4706 / 4588
Чи подпадають під дію Закону "Про публічні закупівлі" послуги (наукові дослідження) надані фізичною особою на підставі договорів цивільно- правого характеру, які оплачуються за рахунок фонду оплати праці державної наукової установи?
Відповідь
19.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4683 / 4497
Доброго дня! До проведення процедури закупівлі визначили предмет закупівлі згідно Наказу №454 від 17.03.2016 – Про затвердження порядку визначення предмету закупівлі. Предмет закупівлі визначили як: ДК 021:2015 - 60140000-1 — Нерегулярні пасажирські перевезення, та з зазначенням конкретної назви - (Оренда автобуса). Після завершення відкритих торгів (UA-2018-01-18-001652-a), укладення та оприлюднення договору необхідні документи були направлені до Казначейської служби. В свою чергу Казначейська служба відмовляється реєструвати договір посилаючись на те, що конкретна назва закупівлі (Оренда автобуса) визначена не вірно та не відповідає договору (тобто договір має бути саме на оренду автобуса). Пропонують відмінити попередні відкриті торги у електронній системі ProZorro за номером UA-2018-01-18-001652-a та розпочати нову процедуру закупівлі. Чи дійсно визначення конкретної назви закупівлі та вид договору є перешкодою для Казначейської служби не реєструвати договір?
Відповідь
16.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4680 / 4483
Добрий день. Прохання надати роз'яснення з такого питання. Відповідно до ч.5 ст.36 Закону України Про публічні закупівлі Замовником було укладено додаткову угоду до договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на поточний рік. Однак торги були відмінені а сума додаткової угоди вже вичерпана. Чи має право Замовник укласти договір на суму, що не перевищує 200 тис.грн. без проведення процедури закупівлі, для забезпечення потреби у товарі на час, необхідний для проведення повторної процедури закупівлі?
Відповідь
09.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4678 / 4508
Чи маємо ми (Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради) право укладати договір з постачальником теплової енергії "ООО Промтекс" якщо на нього заведено кримінальну справу?
Відповідь
10.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4676 / 4273
Для підприємства розроблено Проект на реконструкцію водозабірних споруд. Виконання робіт згідно Проекту скаладається з трьох етапів, перший в 2018році. Чи буде порушенням законодавства якщо замовником буде оголошено відкриті торги на частину робіт?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2