Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.11.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6169 / 6047
Доброго ранку, підскажіть будь ласка, договір по результатах відкритих торгів з переможцем дійсний до 31.12.18, але суму по договору ми не вибрали. Які подальші дії, якщо ми хочемо закрити договір і провести відкриті торги на 2019 рік знову. Кошти не бюджетні, власні, тобто оплата по факту. Додаткову угоду на зменшення суми договору можна не робити? просто опублікувати звіт про виконання договору 02.01.19? Дякую за допомогу.
Відповідь
24.10.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4750 / 4914
Комунальний заклад реорганізується в комунальне підприємство та є правонаступником попереднього (код ЄДРПОУ не змінюється). Під час проведення перереєстрації юридичної особи, проходить процедура відкритих торгів замовником якої є комунальний заклад. Питання: Буде лі збережена для новоствореної юридичної особи - правонаступника, можливість продовження/завершення закупівлі та розміщення інформації відповідно до статті 10 Закону в електронній системі закупівлі.
Відповідь
22.10.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
4627 / 4387
Тендерний комітет Державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я» звертається до Вас з проханням надати роз’яснення частини другої статті 23 Закону України «Про здійснення публічних закупівель», а саме: абзацем другим передбачено, що замовник розміщує зміни до тендерної документації додатково до початкової редакції та в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вноситься. А також, зазначено, що положення тендерної документації, до яких вносяться зміни, відображаються у вигляді закреслених даних та повинні бути доступними для перегляду після внесення змін до тендерної документації. Виходячи з вищевикладеного просимо роз’яснити, в якому саме документі повинні відображатись закреслені дані?
Відповідь
17.10.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5748 / 5530
Доброго дня! Звертаємось до Вас із проханням роз’яснити наступне: На виконання вимог пункту 11 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) форми документів у сфері закупівель затверджено наказом Мінекономрозитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель” (далі – Наказ). Виходячи зі змісту пункту 2 Наказу формами документів у сфері публічних закупівель затверджено обов'язкові поля, що заповнюються замовником в електронній системі закупівель (далі – система) шляхом унесення в них наявної інформації. При цьому, під час створення в системі нової закупівлі через авторизовані майданчики (зокрема, zakupki.prom.ua) від замовника вимагається заповнення обов’язкового, згідно вимог майданчику, поля «Узагальнена назва закупівлі» (див. файл «1.jpg») та «Узагальнена назва лоту» (див. файл «2.jpg»), інформація з яких в подальшому відображається на сторінці закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «prozorro.gov.ua» (див. файли «3.jpg» та «4.jpg») та не відображається в жодній з форм документів у сфері публічних закупівель, затверджених Наказом. А ні Законом, а ні будь-яким іншим нормативно-правовим актом в сфері публічних закупівель не встановлено жодних вимог щодо порядку заповнення вищезазначених полів та інформації, яка повинна бути в них зазначена. Просимо Вас роз’яснити, яку саме інформацію повинен зазначати Замовник в цих полях та чи вірно розуміти те, що Замовник заповнює ці поля на власний розсуд?
Відповідь
09.10.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
6145 / 5889
Звіт про укладені договори. Звіт про виконання договору про закупівлю. Доброго дня. Цікавить наступне питання. Я секретар тендерного комітету. Голова тендерного комітету підписує звіт про виконання договору лише до Договорів за процедурою Відкриті торги. Підкажіть, хто повинен підписувати вищезазначені звіти за процедурою "Звіт про укладений договір". *Мається на увазі в паперовому вигляді.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2