Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.05.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
2392 / 2382
Просимо розтлумачити чи слід враховувати в допороговій закупівлі в сумі за кодом в межах 200 000 грн, якщо процедура закупівлі була оголошена, але не відбулася через відсутність пропозицій з боку учасників.Наприклад, сума закупівлі по коду становить 160 000 грн, оголосили закупівлю на 30 000 грн. Закупівля не відбулася, чи маємо ми право оголосити повторну допорогову закупівлю на суму 30 000 грн?
Відповідь
18.04.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1895 / 1813
було проведено допорогову закупівлю на телевізори LG, які виробляються країною агресором. Інші учасникик були дискваліфіковані. У звязку з чим відмінтити торги? яку вказати причину?
Відповідь
15.04.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1708 / 1697
Доброго дня! Підкажіть,будь ласка, чи потрібно публікувати звіт про виконання договору по виконаним договорам, укладеним за результатами проведення допорогових закупівель в системі Prozorro ? Якими нормативно-правовими долкументами це питання регулюється? Дякую.
Відповідь
28.03.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1657 / 1659
Доброго дня! Наказом ДП "ПРОЗОРРО" № 10 від 19.03.2019 затверджено "Інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”. В вищевказаній Інструкції відсутня інформація щодо підстав для дискваліфікації учасника. Скажіть будь-ласка чим керуватися Замовнику при проведенні кваліфікації пропозицій Учасників якщо в наданих пропозиціях порушуються кваліфікаційні вимоги тендерної документації? Тільки ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
27.03.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2065 / 2014
КП "Славутське ЖКО" є комунальним підприємством та здійснює діяльність в окремих сферах господарювання ( виробництво, танспортування та постачання теплової енергії) одночасно здійснює іншу діяльність з благоустрою міста яка фінансується з місцевого бюджету та діяльність з управління багатоквартирними будинками. Просимо надати відповідь які межі повинно підприємство застосовувати згідно ст.2 Закону при закупівлі наприклад рубероїду, яко даний товар буде використовуватися в діяльності яка не повязана із діяльністю в окремих сферах закупівлі. Чи можемо не оголошувати торгі так як закупівлі складає 450 тис.грн
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2