Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5939 / 5660
Лабораторні реактиви не мають міжнародної не патентованої назви, також на лабораторні реактиви відсутній код АТХ. Закуповуються реактиви згідно ДК 021:2015 33696500-0 "Лабораторні реактиви". Згідно наказу №454 від 17.03.2016р. "Про затвердження Порядку визначення предмету закупівлі", предметом закупівлі є код 33690000-3 "Лікарські засоби різні". Але система майданчиків/prozorro вимагає надання додаткової класифікації, яку я не маю змоги подати, так як ні код АТХ ні МНН на лабораторні реактиви - відсутній. Прошу Вас пояснити, як правильно подавати Оголошення про проведення відкритих торгів або Звіт про укладений договір та ін., адже система не приймає документ без зазначення додаткового коду класифікації.
Відповідь
09.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6576 / 6250
Чи можна укладати цивільно-правові угоди з фізичними особами (наприклад: на прибирання, охорону та обслуговування приміщень) без застосування Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
05.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4767 / 4633
Підрядником (за згодою замовника) було виконано будівельні роботи, які не передбачено договором (укладений за результатами відкритих торгів). Було проведено коригування проекту, який містить додаткові (частково виконані) роботи, нові роботи та невиконаний залишок робіт (із збільшеними цінами). Замовник вважає що потрібно проводити нову процедуру відкритих торгів (за результатами коригування проекту) та виставляти на відкриті торги роботи, що також вже виконано. Замовник заявляє, що переможець торгів розрахується за виконані роботи. Чи є законими побажання замовника виставити на відкриті торги роботи, які включають вже частково виконані.
Відповідь
21.12.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4719 / 4533
Замовником передбачено провести реконструкцію об’єкту, розроблено проектно – кошторисну документацію та отримано позитивний звіт експертизи. Проектно – кошторисна документація включає : 1.Роботи 2. Вмонтоване обладнання 3. Не вмонтоване обладнання. Очікувана вартість закупівлі перевищує 1.5 міл.грн. Чи зобов’язаний замовник розділяти роботи і обладнання на окремі предмети закупівлі та проводити окремі процедури закупівлі
Відповідь
12.12.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5447 / 5283
Доброго дня! Департаментом житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) заплановано здійснити закупівлю: «Схеми теплопостачання міста Києва на період до 2025 року» (КПКВК - 4116430, КЕКВ 2281) - з очікуваною вартістю: 20 000,0 тис.грн. Згідно з Програмою економічного та соціального розвитку м. Києва на 2017 рік (в редакції розпорядження ВО КМР (КМДА) від 03.11.2017 №1389) видатки за вказаним об’єктом передбачені як проектні роботи. Відповідно до Закону України «Про теплопостачання» та пункту 1.3 Методичних рекомендацій з розроблення енерго- та екологоефективних схем теплопостачання населених пунктів України затвердженого Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 26.04.2006 № 147, схема теплопостачання є передпроектним документом, в якому обгрунтовується економічна доцільність та господарська необхідність проектування і будівництва нових, розширення та модернізації діючих джерел теплової енергії і теплових мереж. Відповідно до пункту 17 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» наукові дослідження, науково-дослідні або дослідно-конструкторські розробки, відносяться до послуг. Враховуючи соціальну значимість схеми теплопостачання для міста Києва та у зав’язку з неоднаковим визначенням предмету закупівлі (послуги/роботи) та кодів ДК 021:2015 іншими замовниками при здійсненні закупівлі аналогічного предмета закупівлі, просимо надати роз’яснення, як правильно визначити предмет закупівлі в цьому випадку та код ДК 021:2015.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2