Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.09.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1690 / 1674
Доброго дня! Підкажить, згідно з п.16 Постанови 1216, винагорода за послуги ЦЗО, за організацію та проведення тендеру замовнику у разі, коли проведення тендерів в інтересах такого замовника зазначеною організацією не є обов’язковим, у розмірі, що не перевищує: 1) 3 відсотків суми договору, якщо очікувана вартість закупівлі, зазначена в оголошенні про проведення процедури закупівлі, становить не більш як 10 млн. грн. (наприклад договір укладено на 9 млн. грн.- то сума винагороди складатиме - 270 000,00 грн) Цей договір за послуги ЦЗО яким чином проводиться через Рrozorro?
Відповідь
09.09.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1670 / 1697
Доброго дня, просимо надати роз'яснення. Стосовно пункту 4 частини 5 статті 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівлі та інше нерухоме майно, а саме в якому випадку виникають майнові права на землю? А також чи можна вважати виникненням майнових прав на землю: - укладення договору на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); - укладення договору на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель з формуванням земельної ділянки; - укладення договору на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Дякую.
Відповідь
08.09.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1691 / 1781
Доброго дня. Просимо надати роз'яснення. Предмет договору "Гідродинамічне очищення вуличного зливного колектору за об'єктами"- це робота чи послуга. Якщо об'єктів буде декілька і сума більше 50 тис.грн, сума договорів плюсується чи ні? Дякую.
Відповідь
08.09.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1806 / 1838
Пояснить, будь ласка, в якому нормативно-правовому акті визначено поняття «номенклатурна позиція». Якщо закуповується персональний комп’ютер код ДК 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина), в склад якого входить: системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор «миш», чи є це номенклатурні позиції? А якщо закуповується, наприклад, послуга «Послуги з утримання зелених насаджень» код ДК 021:2015:77310000-6: «Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень» в кількості 1 послуга, до складу якої входить обрізування дерев, омолодження дерев, корчування пеньків, навантаження деревини на транспортні засоби, захоронення/утилізація відходів? Якщо визначати ці складові предмету закупівлі, як номенклатурні позиції, то деякі складові відносяться до інших кодів ДК, аніж код предмету закупівлі в цілому. На мою думку, якщо закуповується одна одиниця товару, або одна послуга, то назва номенклатурної позиції співпадає з назвою предмету закупівлі (відповідно і код ДК), а їх складові повинні бути наведені в додатку до тендерній документації/оголошення про здійснення спрощеної закупівлі/закупівлі з використанням електронної системи закупівель «Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі».
Відповідь
08.09.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1490 / 1542
Національний музей-заповідник українського гончарства є замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». З метою подальшої реалізації сувенірної продукції замовник придбає у конкретного майстра, який єдиний виготовляє таку екслюзивну кераміку (твори художнього виконання), його вироби на суму, яка перевищує 50 тисяч гривень. Чи може замовник не застосовувати спрощену процедуру закупівлі на підставі п.2 ч.7 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2