Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5849 / 5875
Будь ласка надайте відповідь щодо застосування законодавства у сфері закупівель, а саме: абз. 18 ч. 3 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі» - «Дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: послуги за договорами про медичне обслуговування населення, що надаються відповідно до закону». 1) Чи відносяться послуги медичних оглядів працівників згідно наказів МОЗ від 21.05.2007 № 246 «про порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій» та від 23.07.2002 № 280 «щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб» до послуг за договорами про медичне обслуговування населення, що надаються відповідно до закону, на які не поширюється дія Зякону відповідно абз. 18 ч. 3 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі»? Враховуючи те що абз. 11 ст. 3 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я» встановлено визначення медичної послуги: «послуга з медичного обслуговування населення (медична послуга) - послуга, що надається пацієнту закладом охорони здоров’я або фізичною особою - підприємцем, яка зареєстрована та одержала в установленому законом порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, та оплачується її замовником. Замовником послуги з медичного обслуговування населення можуть бути держава, відповідні органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи, у тому числі пацієнт» абз. 7 ст. 18 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я» встановлено - «Договори про медичне обслуговування укладаються у межах бюджетних коштів, передбачених на охорону здоров’я на відповідний бюджетний період, на підставі вартості та обсягу послуг з медичного обслуговування, замовником яких є держава або органи місцевого самоврядування. Вартість послуги з медичного обслуговування розраховується з урахуванням структури витрат, необхідних для надання такої послуги відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Методика розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування, перелік платних послуг з медичного обслуговування затверджуються Кабінетом Міністрів України. Відповідно пп. 8 п. 1 переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. № 1138 медичні огляди внесені до даного переліку: «Медичні огляди: для отримання виїзної візи (крім службових відряджень державних службовців та при виїзді на лікування за наявності відповідних медичних документів); попередні профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу та для отримання посвідчення водія транспортних засобів (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленнями органів державної служби зайнятості), медичні огляди для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, а також відповідні періодичні профілактичні медичні огляди.» 2) Чи розповсюджуються положення абз. 18 ч. 3 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі» на в сіх замовників в розумінні закону чи є виключення, зокрема за фінансуванням, тощо?
Відповідь
24.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7213 / 7324
Добрий день! Допоможіть, будь ласка, визначитись з необхідністю проведення закупівлі. Державна організація хоче укласти Договір з великим торгівельним центром на закупівлю ТМЦ на суму по над 3,0 млн. грн. без проведення процедури відкритих торгів. Договором передбачено майбутню закупівлю матеріалів для власних потреб на окремі визначені Державним Кластифікатором (до четвертого знаку) позиції та надає можливість нашим регіональним безбалансовим філіям здійснювати за необхідністю закупівлю окремих ТМЦ, передбачених договором, у регіональній мережі ТЦ. Мета укладення договору заощадження робочого часу на організацію проведення процедур закупівлі регіональними підрозділами підприємства та необхідний асортимент закупівлі в одному ТЦ.
Відповідь
24.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5787 / 5867
Будь ласка надайте відповідь щодо застосування законодавства у сфері закупівель, а саме: абз. 18 ч. 3 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі» - «Дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: послуги за договорами про медичне обслуговування населення, що надаються відповідно до закону». 1) Чи відносяться послуги медичних оглядів працівників згідно наказів МОЗ від 21.05.2007 № 246 «про порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій» та від 23.07.2002 № 280 «щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб» до послуг за договорами про медичне обслуговування населення, що надаються відповідно до закону, на які не поширюється дія Зякону відповідно абз. 18 ч. 3 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі»? Враховуючи те що абз. 11 ст. 3 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я» встановлено визначення медичної послуги: «послуга з медичного обслуговування населення (медична послуга) - послуга, що надається пацієнту закладом охорони здоров’я або фізичною особою - підприємцем, яка зареєстрована та одержала в установленому законом порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, та оплачується її замовником. Замовником послуги з медичного обслуговування населення можуть бути держава, відповідні органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи, у тому числі пацієнт» абз. 7 ст. 18 ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров'я» встановлено - «Договори про медичне обслуговування укладаються у межах бюджетних коштів, передбачених на охорону здоров’я на відповідний бюджетний період, на підставі вартості та обсягу послуг з медичного обслуговування, замовником яких є держава або органи місцевого самоврядування. Вартість послуги з медичного обслуговування розраховується з урахуванням структури витрат, необхідних для надання такої послуги відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Методика розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування, перелік платних послуг з медичного обслуговування затверджуються Кабінетом Міністрів України. Відповідно пп. 8 п. 1 переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. № 1138 медичні огляди внесені до даного переліку: «Медичні огляди: для отримання виїзної візи (крім службових відряджень державних службовців та при виїзді на лікування за наявності відповідних медичних документів); попередні профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу та для отримання посвідчення водія транспортних засобів (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленнями органів державної служби зайнятості), медичні огляди для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, а також відповідні періодичні профілактичні медичні огляди.» 2) Чи розповсюджуються положення абз. 18 ч. 3 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі» на в сіх замовників в розумінні закону чи є виключення, зокрема за фінансуванням, тощо?
Відповідь
24.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7492 / 7248
По якій процедурі повинна проходити закупівля послуг (чи взагалі ця закупівля не підпадає під дію Закону), що надаються державним органом Національним агенством з акредитації України (НААУ). НААУ здійснює свою діяльність згідно з ЗУ "Про акредитацію органів з оцінки відповідності", НААУ єдина організація, що має повноваження надавати необхідні нам послуги (з акредитації та моніторингу діяльності органу з оцінки відповідності) тарифи на їх послуги затвердженні Мінекономрозвитку.
Відповідь
23.01.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5807 / 5891
Замовник закуповує послуги з постачання підживлюючої води за договорами на загальну суму більше 1 млн. грн. Відповідно до абз. 2 част.4 ст. 2до ЗУ «Про публічні закупівлі» дія Закону не поширюється для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, якщо предметом закупівлі є паливно-енергетичні ресурси для виробництва теплової енергії. Чи правильно ми розуміємо, що вода це енергетичні ресурси і тому проводити процедуру відкритих торгів не потрібно?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2