Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.01.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5711 / 5470
Доброго дня! Прошу надати роз"яснення. З початку цього року на закупівлю активної електроенергії лікарні було надано замість Договору дві Додаткові угоди з різними номерами. Договір на закупівлю електричної енергії є на сайті ТОВ "Київські енергетичні послуги" (він без номера і дати, для всіх один). Як правильно оприлюднити в Прозоро Договір? Розмістити дві Додаткові угоди ? Чи сканувати Договір товариства, додаткові угоди та розмітити без номера договора?
Відповідь
02.01.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4991 / 4762
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно в Додатку до річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель, показувати та оприлюднювати в системі Прозорро різницю між запланованими та фактичними витратами, якщо наприкінці року з'ясувалося, що не усі гроші витрачено (наприклад, на закупівлю конвертів)?
Відповідь
21.12.2018 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
4723 / 4690
Доброго дня! Підприємством була проведена закупівля у 2016 році відповідно до ЗУ "Про здійснення державних закупівель", договір укладено у вересні 2016 році вже відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі". процедура була проведена на сайті www.tender.me.gov.ua. Термін дії договору спливає 31.12.2018. Яким чином Замовнику оприлюднювати звіт про виконання договору, якщо закупівля не проводилась на сайті prozorro.gov.ua?
Відповідь
19.12.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6197 / 6238
В ст 4 ЗУ "Про публічні закупівлі" сказано, що закупівлі здійснюються відповідно до річного плану і замовник самостійно визначає предмет закупівлі (ст.2). Згідно затверджених вищестоящою організацією кошторисних призначень оздоровлення сиріт влітку оплачено за рахунок "Інших трансфертів населенню",тобто це гарантовані державою соціальні виплати. Питання: чи повинні ми оприлюднювати договір на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель, якщо перерахована сума вище 100,0тис.грн і чи буде це закупівлею послуг7
Відповідь
06.12.2018 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6248 / 6152
Про надання роз’яснень Вимогами частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) передбачено необхідність оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про внесення змін до договору – протягом трьох днів з дня внесення змін. Частиною 4 статті 36 Закону визначено випадки, при яких можуть змінюватися істотні умови договору після його підписання. Регламент роботи електронної системи закупівель (надалі – Система) при оприлюдненні повідомлення про внесення змін до договору передбачає обов’язкову необхідність зазначення замовником випадків, на підставі яких вносяться зміни до умов договору. При цьому, слід зазначити, що перелік випадків, передбачених Системою, повністю відповідає переліку випадків внесення змін до істотних умов договору, зазначених в частині 4 статті 36 Закону та не передбачає інших причин внесення змін до договорів (наприклад, зміна проектно-кошторисної документації, зміна рівня заробітної плати в державі тощо). Крім того, відповідно до роз’яснень МінРегіонБуд («Збірник офіційних документів та роз’яснень» №7, 2018, стор.52) перелік випадків, які є виключенням з пункту 4 статті 36 Закону не містять пунктів, які відносяться до будівельних робіт, зазначених у вищевказаному роз’ясненні. Аналогічний регламент роботи Системи діє також при оприлюдненні повідомлення про внесення змін до договору стосовно допорогових закупівель. Слід зауважити, що при оприлюдненні повідомлення про внесення змін до договору на виконання робіт у випадках, які не передбачені частиною 4 статті 36 Закону у замовника виникають складності із визначенням у Системі поля, яке необхідно заповнити, так, як жодне з них не відповідає цьому випадку. На підставі вищевикладеного, керуючись вимогами пунктів 12 та 13 частини 1 статті 8 Закону, прошу Вас надати роз’яснення, яким чином замовник, з урахуванням діючого регламенту Системи, повинен оприлюднювати інформацію про внесення змін у договір при вищезазначених випадках.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2