Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4764 / 4581
Доброго дня. Чи поширюється дія ЗУ "Про публічні закупівлі" у разі закупівлі послуг (оренда приміщення). 110% акцій компанії належать державі, фінансування з державного бюджету??
Відповідь
30.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4578 / 4505
Між ТОВ "ББДО" (орендар) та банком (орендодавець), який підпадає під визначення "замовника" згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" (частка держави у статутному капіталі понад 50%) на даний час укладений та діє договір оренди нерухомого майна банку (нежитлові приміщення).Термін дії вищевказаного договору спливає протягом декількох місяців з дати написання цього звернення. Наскільки ми можемо передбачити, орендоване наразі нами нерухоме майно банк має намір і надалі здавати в оренду. У звязку із зазначеним вище просимо надати наступну інформацію: 1. Чи є обов'язковим для орендодавця (банку) проведення процедури закупівель щодо нерухомого майна відповідно до положень Закону України "Про публічні закупівлі"? 2. Якщо процедура проведення закупівель відповідно до положень Закону України "Про публічні закупівлі" є обовязковою, яким чином в рамках процедури закупівель ТОВ "ББДО" може реалізувати своє переважне право на укладання договору оренди щодо орендованого майна на новий строк, оскільки таке право передбачено ст.777 Цивільного кодексу України, ст.285 Господарського кодексу України та положеннями договору оренди. Будемо дуже вдячні за надання відповіді. З повагою, Карпенко Дмитро ТОВ "ББДО"
Відповідь
25.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5133 / 4994
Наша установа планує в 2018р. закупівлю лікарських засобів та лабораторних реактивів. Під час здійснення закупівлі лікарських засобів предмет закупівлі визначається за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках міжнародної непатентованої назви лікарського засобу (далі - МНН). За показником третьої цифри дані товари підпадають під код 33600000-6 Фармацевтична продукція. Чи потрібно об’єднувати дані товари (лікарські засоби та реактиви) в один предмет закупівлі за показником третьої цифри по коду 33600000-6 – Фармацевтична продукція ? Реактиви не є лікарськими засобами та не мають міжнародної непатентованої назви. Чи можливо закуповувати їх окремо від лікарських засобів як окремий предмет закупівлі за показником четвертої цифри, що підпадають під код - 33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини?
Відповідь
22.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4662 / 4587
Згідно п.2 "Порядку визначення предмета закупівлі" під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком (об'єктом) та ін; згідно п.9 "Порядку визначення предмета закупівлі" визначення предмета закупівлі послуг з оцінки майна під час приватизації здійснюється окремо для кожного об'єкта приватизації. Чи може, за відповідною аналогією, проводитись визначення предмета закупівлі з надання послуг з "розроблення технічної документації щодо інвентаризації земель в межах населених пунктів" за кожним об'єктом (населеним пунктом), чи повинна проводитись одна процедура закупівлі даної послуги по всім об'єктам (населеним пунктам) разом?
Відповідь
16.01.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5736 / 5463
Лабораторні реактиви не мають міжнародної не патентованої назви, також на лабораторні реактиви відсутній код АТХ. Закуповуються реактиви згідно ДК 021:2015 33696500-0 "Лабораторні реактиви". Згідно наказу №454 від 17.03.2016р. "Про затвердження Порядку визначення предмету закупівлі", предметом закупівлі є код 33690000-3 "Лікарські засоби різні". Але система майданчиків/prozorro вимагає надання додаткової класифікації, яку я не маю змоги подати, так як ні код АТХ ні МНН на лабораторні реактиви - відсутній. Прошу Вас пояснити, як правильно подавати Оголошення про проведення відкритих торгів або Звіт про укладений договір та ін., адже система не приймає документ без зазначення додаткового коду класифікації.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2