Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1459 / 1409
Якщо не відбулися відкриті торги, а нам дуже необхідна дана продукція, то чи можемо ми придбати її поки відбуваються повторні відкриті торги?
Відповідь
04.06.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1242 / 1266
Доброго дня! Згідно п. 4 розділу Х ЗУ №922 до складу тендерного комітету повинно входити не менше п’яти осіб. У разі якщо кількість службових (посадових) осіб у штатній чисельності працівників замовника є меншою, ніж п’ять осіб, до складу тендерного комітету мають входити всі службові (посадові) особи замовника. Питання: Чи можна створити тендерний комітет, у склад якого входитимуть 5 співробітників, з яких 4 чоловіка - це службові (посадові) особи і 1 - не службова (посадова) особа, за умови, що у штатній чисельності працівників замовника всього мається 7 посадових осіб, тобто більше п'яти? Дякую?
Відповідь
04.06.2020 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1201 / 1203
Розтлумачення ст.32 п.5 пп.2 "в яких випадках можна посилатися на цей пункт при відміні закупівлі (відкриті торги)?
Відповідь
04.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1554 / 1455
В супереч тендерної документації за закупівлею UA-2020-04-09-000495-c переможець торгів ТОВ"Універсальна бурильна техніка" завантажило 28.05.20р документ Розрахунок ціни з розширенням xlsx без накладеного електроного підпису генерального директора та печатки підприємства, також такий файл не є електроннним документом в форматі pdf(як регламентується документацією Замовника). От же за змістом вказаного документа неможливо визначити автора в порушення вимог ЗУ "Про електронні документи та докуметообіг", також відсутні обовязкові реквізити документа(дата, підпис та печатка та авторство та інші). Чи підлягає відхиленню тендерна пропозиція такого учасника "переможця"? На подану вимогу №3 Замовник Філія «Оператор газосховищ України» Акціонерного товариства «Укртрансгаз» не відповідає та розглядає далі пропозицію такого учасника не дотримуючись принципів обєктиності та неупередженності згідно з ЗУ "Про публічні закупівлі".
Відповідь
03.06.2020 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1418 / 1491
Добрий день! Підкажіть, якщо визнано переможця по тендеру, чи може Замовник відхилити процедуру закупівлі на стадії оформлення договору за відсутністю фінансування. Чи буде застосовано до Замовника якісь санкції, чи є відповідальність.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2