Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1025 / 1022
Добрий день! Підкажіть дії УО у випадку: п.8 ст 14 Закону - подана 1 пропозиція, система її визначила за усіма крітеріями. Відповідно до п.5 ст.33 договір про закупівлю укладається не раніше, ніж через 10 днів. Якщо не було більше учасників і нема кому оскаржувати чи є сенс чекати 10 днів для укладення договору? Дякуємо.
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1096 / 1065
Згідно кошторису на 2020 рік заплановано коштів по КЕКВ 3132 на 642424,00грн.,на суму 626924,11грн заключений 10.04.2020 та Звіт про договір про закупівлю опубліковано до 19.04.20 на кап.ремонт даху( роботи). Потім додаткова надано план на 283534,71грн.на цей же обьект,по цьому ж Так як це кап.ремонт даху ,є смета і експертиза на 962119,00грн.бажано щоб роботи проводив той самий підрядник, але електронна система не дає можливості вносити зміни до договору при збільшенні суми договору. Яку процедуру застосовувати до додаткої суми.
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1192 / 1085
За результатами аукціону був визначений переможець. Відповідно до умов ТД строк надання послуг мав відбутися з 27.04.2020 та загальна сума дорівнювала 223000 грн. У зв’язку з оскарженням до АМК підписання договору було зупинено. Рішенням АМК відмовлено у задоволені скарги. Рішення було оприлюднено 18.05.2020. Договір між Замовником та переможцем підписується 21.05.2020. У зв’язку зі зміною дати підписання договору змінюється дати фактичного надання послуг та змінюється сума договору. Враховуючи, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції (ст. 36 закону), виникає Питання: 1. Чи правомірно буде у договорі, який підписується 21.05.2020 вказати строк надання послуг 21.05.2020 до 31.12.2020; 2. У зв’язку зі зміною строку надання послуг зменшити загальну суму договору вказав її виходячи з фактично наданих послуг. З повагою О. Грішин
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1186 / 1182
Статтею 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) визначено порядок проведення спрощених закупівель. Відповідно до ч.ч. 11, 12 ст. 14 Закону замовник розглядає на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозицію учасника, яка за результатами електронного аукціону (у разі його проведення) визначена найбільш економічно вигідною. За результатами оцінки та розгляду пропозиції замовник визначає переможця. Частиною 14 ст. 14 Закону визначено право учасника, пропозиція якого відхилена, звернутися до замовника з вимогою надати додаткову аргументацію щодо причин невідповідності його пропозиції умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі. Строк розгляду таких звернень Законом визначено три робочих дні. Частиною 20 ст. 14 Закону передбачено право учасників спрощених закупівель з метою захисту своїх прав та законних інтересів звертатися до замовника та/або до органу, що здійснює контроль над замовником, або до суду. У ще невеликій практиці проведення спрощених закупівель виникають ситуації, коли після визнання переможцем учасника, пропозиція якого за результатами електронного аукціону визначена найбільш економічно вигідною, інші учасники звертаються через електронну систему з тими чи іншими вимогами та по суті оскаржують рішення про визнання переможця. Пропозиції таких учасників не відхилені тому що до їх розгляду не дійшла черга, так як переможцем визнано найбільш економічно вигідну пропозицію. Слід зазначити, що в даному випадку Законом не передбачений термін розгляду таких вимог. Враховуючи викладене та норми ст. 9 Закону, просимо надати роз’яснення щодо наступного. 1. Чи мають право учасники у спрощених закупівлях, пропозиції яких не розглянуті, в зв’язку з визнанням переможцем учасника з найбільш економічно вигідною пропозицією, звертатися через електронну систему з вимогами та по суті оскаржувати рішення про визнання переможця? 2. Якщо відповідь на перше питання позитивна, просимо роз’яснити, який термін розгляду вимог таких учасників? 3. Який алгоритм застосування норми ч. 20 ст. 14 Закону, а саме як учасники, з метою захисту прав та законних інтересів, можуть звертатися до замовників: через електронну систему чи шляхом надісланні на офіційні адреси листів (електронних листів) та який термін розгляду таких звернень?
Відповідь
21.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1263 / 1312
Підприємством оголошено закупівлю на «Проведення капітального ремонту системи водопостачання», тип процедури – відкриті торги. Закупівлю опубліковано 14.04.2020р., тобто за старим ЗУ «Про публічні закупівлі». Розкриття тендерних пропозицій відбулось 18.05.2020р. При цьому у учасника закупівлі на майданчику заблокована можливість оприлюднити «Розрахунок договірної ціни за результатами аукціону». Що призвело до неможливості перевірки Розрахунків Замовником, так як за умовами тендерної документації було передбачено, що учасник у строк 3-х робочих днів з дня проведення аукціону, або відхилення попереднього учасника – оприлюднює «Розрахунок договірної ціни за результатами аукціону». Підтвердіть, будь ласка, чи дійсно заблокована можливість у учасників оприлюднювати документи в період між кінцевою датою подання пропозиції до моменту прийняття та оприлюднення рішення замовника, стосовно розгляду пропозиції учасника. І будь ласка роз’ясніть алгоритм дій для Замовника у даному випадку.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2