Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.08.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1750 / 1592
Доброго дня. Управлінням у січні місяці даного року було здійснено закупівлю поштових послуг на суму 500 000 грн. Зараз виникла необхідність знову здійснити закупівлю поштових послуг на суму 14 000 грн. Чи потрібно проводити переговорну процедуру, якщо закупівля здійснюється по одному коду? Тобто чи додаються суми?
Відповідь
10.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2057 / 1812
На рахунок КП «Хмельницька міська дитяча лікарня» ХМР впродовж року у незначних сумах можуть надходити грошові кошти в якості благодійної допомоги, пожертв, тощо. Спланувати розміри таких надходжень протягом року, та включити їх у річний план закупівель є неможливим. Час від часу в ході діяльності лікарні виникають різні ситуації, які потребують термінового проведення закупівель товарів чи послуг (ремонт реанімаційного обладнання, закупівля витратних матеріалів в яких з об’єктивних причин виникає гостра потреба, різні витрати для забезпечення господарської діяльності лікарні, тощо). Враховуючи, що благодійні кошти не можуть бути передбаченні у Річному плані закупівель, та на момент проведення первинної закупівлі товарів, робіт чи послуг за одним кодом основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник “ не очікувались, чи є правомірним проведення закупівлі товарів, робіт чи послуг з визначенням нового предмету закупівлі, не враховуючи попередні процедури за тим самим кодом ДК 021:2015.
Відповідь
10.08.2020 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1601 / 1665
Надання роз’яснення щодо виконання Рішення Антимонопольного комітету замовником
Відповідь
10.08.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1655 / 1524
Надайте будь-ласка розяснення щодо застосування п.4 ч. 2 ст. 16 ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме: які саме строки балансу (просимо вказати кодя рядка балансу) підприємства підтверджують його фінансову спроможність? Чи можна говорити, що підприємство фінансово спроможне, якщо обсяг річного доходу (виручки) (код рядка балансу 2000) більше очікуваної вартості предмета закупівлі, але підприємство має збиток?
Відповідь
10.08.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1611 / 1686
Добрий день, я провідний фахівець філії в Чернігівській області, займаюсь підготовкою договрів. Направила проект договору споживача про надання послуги з розподілу електричної енергії до АТ "Чернігівобленерго" із зазначенням тарифу на дату укладання договору за послугу розподілу ел.енергії. Представник компанії повідов, що тариф у договорі закупівлі та додатках до договору не зазаначається Надайте консультацію, чи є обов'язковим вказувати тариф на послугу в договорі чи додатку до договору, додатковій угоді?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2