Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1714 / 1732
Ми закуповуємо для навчальних закладів області документи про освіту державного зразка виготовлених на основі фотокомп’ютерних технологій (свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, додатки до них і т. ін) . Відповідно до наказу МОН України № 811 Постачальником цих документів визначено ДП "Інфоресурс" - Уповноважений орган Міністерства освіти і науки, що забезпечує організацію замовлення, видачі та обліку свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, додатки до них. По Закону старої редакції ми оприлюднювали Звіт про укладені договори. А в новій редакції, ми так розуміємо, що ці документи про освіту підпадають під пункт 16 частини 5 статті 3 , тобто на них не поширюється дія Закону і тому оприлюднювати Звіт про договір про закупівлю без використання електронної системи не потрібно. Чи правильно ми трактуємо і розуміємо?? Які повинні бути наші дії??
Відповідь
23.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1429 / 1423
Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи можна вважати нагальною потребою здійснення спрощеної закупівлі без використання для електронної системи закупівлю капітального ремонту даху школи, якщо є припис ДСНСУ щодо усунення порушень по протипожежних заходах до 1 вересня 2020 року (які передбачені у капремонті), а також у кошторисній документації час виконання робіт - літній період.
Відповідь
23.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2014 / 2042
Наше підприємство планує взяти участь у відкритих торгах за оголошенням UA-2020-07-22-001683-a - предмет закупівлі Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (Електрографітові щітки). Замовник торгів Трипільська теплова електрична станція» ПАТ "Центренерго" (надалі - Замовник) Та планує пропонувати продукцію – виробника електрографітових щіток – ПАТ «Прожекторні вуглі» м. Єлець Російська федерація. Електрографітові щітки даного виробника по якості не мають аналогів в Україні, та повністю відповідають усім вимогам тендерної документації Замовника що до технічних та якісних характеристик. Згідно умов тендерної документації Замовника торгів (розділ 3 пункт 1 (10) ) присутня така вимога, що до надання документів , а саме : - у разі якщо Учасником запропоновано товари, роботи або послуги походженням з Російської Федерації: документ, виданий Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з підтвердженням, що заміщення запропонованих Учасником товарів, робіт або послуг походженням з Російської Федерації іншими неможливе (надалі Підтвердження) У разі відмови Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в наданні Підтвердження Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати відповідний лист-відповідь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України; Але згідно постанови Кабінету Міністрів від 30.12.16 року №1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації», продукція яку ми пропонуємо Замовнику (електрографітова щітка) має Код УКТЗД 8545200090 , та не підпадає під санкції та перелік товару , що походять з Російської Федерації. Тому саме, просимо надати роз’яснення що до правомірності вимогам Замовника закупівлі, що до надання відповідного підтвердження , а якщо у разі правомірності дії Замовника , просимо роз’яснити саму процедуру отримання такого підтвердження , та вказати якими постановами або іншими документами буде вірним користуватися при підготовці до участі у Державних закупівлях по відношенню до товарів, що походять з Російської Федерації, у подальшому.
Відповідь
23.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1594 / 1674
Чи застосовується абзац 2 п.14 наказу Мінекономіки №1082, а саме внесення кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, до закупівель, укладених без використання електронної системи?
Відповідь
23.07.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
1780 / 1823
Питання. В пп.37) п.1 Ст.1 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено, що: 37) учасник процедури закупівлі/спрощеної закупівлі (далі - учасник) - фізична особа, фізична особа - підприємець чи юридична особа - резидент або нерезидент, у тому числі об’єднання учасників, яка подала тендерну пропозицію/пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Для цілей цього Закону до об’єднання учасників належать: окрема юридична особа, створена шляхом об’єднання юридичних осіб - резидентів; окрема юридична особа, створена шляхом об’єднання юридичних осіб (резидентів та нерезидентів); об’єднання юридичних осіб - нерезидентів із створенням або без створення окремої юридичної особи; Чи вважатиметься належним учасником окрема юридична особа, створена шляхом об’єднання юридичних осіб (резидентів та нерезидентів) власниками (засновниками) якої відповідно до відомостей з державного реєстру є кілька резидентів, а решта учасників такого об'єднання (в т.ч. інші резиденти та нерезиденти) діють на підставі Договору між усіма учасниками? Або решта учасників такого об'єднання (в т.ч. інші резиденти та нерезиденти) діють на підставі Договору між усіма учасниками та самим таким об'єднанням.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2