Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.03.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6015 / 5993
Доброго дня. Теплопостачальне підприємство є замовником у сфері застосування ЗУ Про публічні закупівлі. Підприємство є природним монополістом.(єдиним виконавцем у наданні послуг з ЦО), крім того підприємство займається й іншою комерційною діяльністю що передбачена Статутом. Зокрема надаємо послуги з транспортних пасажирських перевезень, будівельно-підрядні роботи, вуличної розмітки....Тому у підприємства є потреба у закупівлі будматеріалів,та інших товарів і робіт не повязаних з основною діяльністю (постачання тепла) Відповідно до вищенаведеного просимо надати письмове роз'яснення щодо застосування п.1 ст.2 ЗУ Про публічні закупівлі, а саме при закупівлі товарів і послуг ми повинні керуватися першим чи другим бзацом п.1ст.2 Закону про публічні закупівлі?
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6262 / 5980
Чи підпадають під визначення терміну - Замовник та чи підпадають під дію Закону України "Про публічні закупівлі", приватні юридичні особи (по типу ПАТ "ПОЛТАВАГАЗ", ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" та інші), які надають комунальні послуги населенню на приватній основі ? згідно терміну "ЗАМОВНИК", визначеного Законом України "Про публічні закупівлі", подібні юридичні особи начебто не підпадають під дію Закону. Проте в той же час подібні юридичні особи, в зв*язку з наданням населенню комунальних послуг, та наданням державою населенню субсидій, отримують компенсації від держави (бюджетні кошти) за отримані субсидії населенню.
Відповідь
11.03.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
7250 / 7246
Комунальне підприємство "Благоустрій міста Ізюма" виграло тендер щодо виконання будівельних робіт з реконструкції. Згідно умов договору підряду виконання будівельних робіт здійснюється з матеріалів підрядника, тобто КП "Благоустрій міста Ізюма". Чи повинно комунальне підприємство проводити тендер щодо закупівлі будівельних матеріалів (товарів) в загальному порядку, передбаченому Законом України "Про публічні закупівлі", якщо вказана закупівля проводиться за рахунок авансу замовника в межах виконання договору підряду, укладеного за результатами відкритих торгів, що проводились замовником.
Відповідь
10.03.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5901 / 6020
МКП «Дніпропетровський електротранспорт» є основним перевізником населення міста наземним електричним транспортом. Згідно п. 2.2.1 Статуту нашого підприємства предметом діяльності є «Надання послуг з пере-везення пасажирів та їх багажу міським електричним транспортом». Відповідно до підпункту 4 пункту 1 статті 1 Закону України від 25.12.2015 року №922 «Про публічні закупівлі» до діяльності в окремих сферах господарювання – діяльність, що здійснюється в одній або декількох з таких сфер відноситься – надання послуг з користування інфраструктурою залізничного транспорту загального користування, забезпечення функціонування міського елект-ричного транспорту та експлуатація його об’єктів для надання послуг з перевезення. В статті 2 пункті 4 підпунктах 5 та 8 зазначено, що дія цього Закону для замовників, які про-вадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: - товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіаль-ними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аук-ціонах; - електрична енергія, що купується та продається на ринку електричної енергії гарантованим покупцем, оператором ринку, системним оператором. Крім того зазначаємо, що 01.04.2011 між нашим підприємством і ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБ-ЛЕНЕРГО» було укладено договір від 01.04.2011 №21505-00, який згідно п.9.8.1 вважається щоріч-но продовженим на наступний календарний рік, якщо за місяць до закінчення терміну дії договору жодною із сторін не буде заявлено про припинення його дії. Станом на сьогоднішній день жодна із сторін не заявила про бажання його розірвати або про зміну його умов. Таким чином, станом на сьо-годнішній день договір від 01.04.2011 №21505-00 вважається дійсним та сумлінно виконується ко-жною із сторін.. Таким чином на підставі вищевикладеного: Просимо, Надати роз’яснення: чи є необхідність нашому підприємству проводити процедуру закупівлі електричної енергії?
Відповідь
21.02.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
8371 / 8199
Доброго дня! Публічне акціонерне товариство «Центренерго» (код за ЄДРПОУ 22927045) як замовник здійснює закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». Ми оголосили відкриті торги на закупівлю (за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти): - бензину (оголошення UA-2017-01-24-000425-c) очікувана вартість 1 944 250.00 грн. для потреб відокремленого підрозділу Зміївської ТЕС (Харківська обл.); - дизельного палива (UA-2017-01-24-002416-b) очікувана вартість 1 344 000.00 грн. для потреб відокремленого підрозділу Трипільська ТЕС (Київська обл.). Наразі плануємо провести закупівлі товарів, які на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»), мають такі самі показники четвертої цифри 09130000-9 — Нафта і дистиляти, а саме: - бензину та дизельного палива для відокремленого підрозділу ВП Ременерго (м. Черкаси) з очікуваною вартістю 438 тис. грн.; - гасу ТС-1 для відокремленого підрозділу Трипільська ТЕС з очікуваною вартістю 18 тис. грн.; - промивочних рідин для відокремленого підрозділу Вуглегірська ТЕС (Донецька обл.)з очікуваною вартістю 23,656 тис. грн.; - бензину Б70 для відокремленого підрозділу Зміївська ТЕС з очікуваною вартістю 70,00 тис. грн.; - нефрасу для відокремленого підрозділу Зміївська ТЕС з очікуваною вартістю 10,5 тис. грн. Вартість вищевказаних закупівель є меншою за вартість, що встановлена в абзаці третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Чи може ПАТ «Центренерго», як замовник який здійснює діяльність в окремих сферах господарської діяльності, здійснити вищевказані закупівлі без застосування процедур передбачених частиною першою статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» з можливістю використання або без використання електронної системи закупівель? З повагою, Валерій Ігнатенко
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2