Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.05.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4144 / 4121
Розробка детальних планів території відносить до "робіт" чи "послуг"?
Відповідь
02.05.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4911 / 4927
Відповідно ЗУ "Про лікарські засоби", лікарський засіб - будь-яка речовина або комбінація речовин (одного або декількох АФІ та допоміжних речовин), що має властивості та призначена для лікування або профілактики захворювань у людей, чи будь-яка речовина або комбінація речовин (одного або декількох АФІ та допоміжних речовин), яка може бути призначена для запобігання вагітності, відновлення, корекції чи зміни фізіологічних функцій у людини шляхом здійснення фармакологічної, імунологічної або метаболічної дії або для встановлення медичного діагнозу, а відповідно ЗУ "Про ветеринарну медицину", ветеринарні лікарські засоби - субстанції або їх комбінації, призначені для лікування та/або профілактики хвороб тварин або відновлення, корекції чи зміни фізіологічних функцій, обмінних процесів у тварин. Таким чином, чи вірним є визначення Замовником предмету закупівлі для ветеринарних лікарських засобів за 4-ю цифрою ДК, а не за третьою, відповідно вимог до визначення лікарських засобів, та беручи до уваги, що код ветеринарних лікарських засобів у закупівельному словнику відсутній, а ветеринарні лікарські засоби Замовник визначає за першими трьома цифрами, які відповідають визначенню лікарських засобів (33600000-6 -фармацевтична продукція), та наступною, четвертою, цифрою?
Відповідь
18.04.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4163 / 4046
Згідно п.22 с. 1 Закону України "Про публічні закупівлі" проектування підпадає під термін "Роботи".У "Єдиному закупівельному словнику ДК 021:2015 проектування належить до послуг. Як вірно визначити предмет закупівлі- а саме: "Проектування «Розкриття та підготовка похилого поля шахти". Очикувана вартість закупівлі 1 400 тис. грн. Як правільно визначити Замовнику - чи роботи, чи це є послуги?
Відповідь
21.03.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4696 / 4589
У відповідності до п. 22 частини 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено , що роботи - проектування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт. Розробка генерального плану населеного пункту відноситься до проектних робіт. Відповідно до п. 22 частини 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» до робіт належать також супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи. Чи можливо провести закупівлю проектних робіт, а саме: розробка генерального плану населеного пункту, в складі якого розробляється зонінг та виконується топографічна зйомка, яка є основою для проекту генерального плану. Вартість супровідних роботам послуг не перевищує вартість самих проектних робіт.
Відповідь
19.03.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4301 / 4295
Державне підприємство має намір придбати вантажний автомобліь на умовах фінансового лізингу. П. 8 ч. 3 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" вказує, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є послуги фінансових установ, у тому числі міжнародних фінансових організацій, щодо надання кредитів, гарантій, фінансового лізингу та послуги, допоміжні до фінансових послуг. питання. 1) чи може державне підприємство укласти договір фінансового лізингу без проведення процедури закупівлі? 2) якшо можливість укладення договору без проведення закупілві передбачена Законом, чи не буде порушенням, якщо все ж таки буде дотримана повнпа процедура закупівлі з метою вибору найбліьш вигідної пропозиції?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2