Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4200 / 4259
Харчування дітей у школі здійснював підприємець. Декілька років підряд проводили процедури відкритих торгів, але тогри не відбувалися за відсутністю пропозицій і по переговорній процедурі укладали договір з постачальником. на 2018 рік цей постачальний відмовляється надавати вищевказані послуги, іншого постачальника у нас немає і швидше за все з нового року харчування будемо здійснювати самостійно. Юрист нашого міста пояснила, що за її практику в відкритих торгах по цьому коду ніколи не подавали пропозиції та що ця процедура не знайде нам постачальника. Питання: якщо ми не будемо проводити процедуру відкритих торгів чи буде це порушенням Закону?
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4199 / 4058
Добрий день! Відповідно до ст.17 ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник приймає рішення про відмову учаснику у разі не відповідності його цій статті. Але у аб.3 ч.3 ст17 зазначено -Замовник не вимагає від учасників документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених п.1 і п.7 частини першої ст.17 тоді як, інформація зазначена у п.1 та п.7 не міститься у відкритих реєстрах.Так ми повинні вимагати чи ні?
Відповідь
17.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4198 / 3996
На торгових площадках не розрізняється поняття «очікуваної вартості» та «критерію оцінки пропозицій» в частині включення/не включення податку на додану вартість. Якщо предмет закупівлі підлягає оподаткуванню ПДВ, то відповідно при розміщенні Замовником інформації про очікувану вартість необхідно (обов’язкове для заповнення) зазначити відмітку «з ПДВ». В такому випадку в системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни пропозицій буде зазначено наступне: UAH з ПДВ. При одночасній участі в процедурі закупівлі учасників платників ПДВ та не платників ПДВ, виникає ситуація, що проти ціни пропозиції учасника – не платника ПДВ в системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни пропозицій буде зазначено наступне: UAH з ПДВ – що не відповідає дійсності. Приклад: Очікувана вартість закупівлі 500 000,00 тис. грн. із зазначенням відмітки «з ПДВ» Ціна тендерної пропозиції учасника – платника ПДВ: 400 000,00 грн. з ПДВ. Ціна тендерної пропозиції учасника – не платника ПДВ: 350 000,00 грн. без ПДВ. В системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни пропозицій буде зазначено наступне: Ціна тендерної пропозиції учасника – платника ПДВ: 400 000,00 UAH з ПДВ. Ціна тендерної пропозиції учасника – не платника ПДВ: 350 000,00 UAH з ПДВ. Переможцем За результатами оцінки електронною системою закупівель найбільш економічно вигідною буде визнана пропозиція, що подана учасником – не платником ПДВ з 350 000,00 UAH з ПДВ (це й повинно бути ціною договору), тоді як фактична ціна пропозиції такого учасника 350 000,00 грн. без ПДВ. Наслідком цього, є недотримання приписів статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» ,згідно якої умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Чи правомірними будуть дії замовника, в частині укладання договору з переможцем - – не платником ПДВ по ціни «без ПДВ», тоді як в системі PROZORRO та в ЗВІТІ проти ціни такого переможця буде зазначено: UAH з ПДВ Також, прошу повідомити, чи існують рекомендації яким чином забезпечити рівну участь в одній процедурі учасників платників ПДВ та не платників ПДВ.
Відповідь
13.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4188 / 3784
ЧИ обовязково проводити процедуру відкриті торги, у разі очікуванної вартості предмета закупівлі 70 000 грн, коли цей же предмет закупівлі раніше в цьому же році закуповувся за допомогою проведення процедури відкритих торгів сума котрого складала 600 000 грн?
Відповідь
23.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4188 / 4073
На авторизованих електронних майданчиках в системі ProZorro передбачено заповнення учасником торгів в полі «інформація про субпідрядника» інформації щодо залучення/не залучення учасником торгів субпідрядних організацій. Наслідком зазначення/не зазначення інформації про субпідрядників є формування Системою Звіту про результати проведення процедури, один з пунктів якого містить Інформацію про субпідрядника (у разі залучення до виконання робіт або надання послуг) (передбачену ст.19 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIІІ). Звертаємось з проханням про наступну консультацію: Питання 1. Чи повинен Договір про закупівлю містити в собі інформацію яку зазначив Учасник щодо субпідрядника, з конкретизацією даних субпідрядника (найменування, місцезнаходження тощо) або переліком субпідрядних організацій(у разі, залучення де-кількох субпідрядників)? Питання 2. Чи достатньо зазначити у Договорі про закупівлю лише узагальнену інформацію, що планується залучення субпідрядної організації? Питання 3. Чи можуть змінюватись субпідрядники в процесі виконання договору?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2