Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4698 / 4691
яким чином постачальник належним чином може підтвердити факт зростання цін на вугілля кам"яне після того, як договір закупівлі було укладено; що є неналежним підтвердженням зростання рівня цін
Відповідь
13.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4692 / 4264
ЧИ обовязково проводити процедуру відкриті торги, у разі очікуванної вартості предмета закупівлі 70 000 грн, коли цей же предмет закупівлі раніше в цьому же році закуповувся за допомогою проведення процедури відкритих торгів сума котрого складала 600 000 грн?
Відповідь
17.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4689 / 4455
Доброго дня! На наш тендер (UA-2017-01-15-000027-a) щодо закупівлі газу. Було поставлено запитання: "Відповідно до ТД учасник повинен мати ліцензію на постачання природного газу. Питання ліцензування господарської діяльності з постачання природного газу регулюється статтею 9 Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 року № 329-VIII та статтею 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» № 222-VIII від 02.03.2015 в чинній редакції від 26.11.2016 року. Зокрема законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» скасовано такі види ліцензійної діяльності як - постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим та нерегульованим тарифом. У частині 2 статті 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» передбачено, що у разі скасування ліцензування виду господарської діяльності орган ліцензування втрачає повноваження органу ліцензування, а ліцензії, видані на здійснення цього виду діяльності, вважаються недійсними. На сьогоднішній день постачальники природного газу мають два види ліцензій за регульованим та нерегульованим тарифом. Виходячи з норм законодавства викладених вище дані ліцензії не є дійсними, з чим згодна НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ. Так в листі № 5930/16.3.2/7-16 від 13.06.2016 опублікованому на своєму офіційному сайті 23.06.2016 НКРЕ КП посилаючись на Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» повідомляє, про те що на підставі статті 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» видані раніше ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом вважаються недійсними, а НКРЕКП позбавлена повноважень здійснювати ліцензування діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом. Враховуючи вищенаведене, чи буде допущений до оцінки учасник, який не має відповідної ліцензії щодо постачання природного газу?". Прошу проконсультувати чи можимо ми допустити учасника без ліцензії на постачання газу до оцінки. Дякую. Чекатиму відповіді.
Відповідь
03.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4682 / 4841
У абзаці 2 частини 5 статті 28 ЗУ Про публічні закупівлі 2 та 3 речення читаються:"Після оприлюднення замовником протоколу розгляду тендерних пропозицій електронною системою закупівель автоматично розсилаються повідомлення всім учасникам тендеру та оприлюднюється перелік учасників, тендерні пропозиції яких не відхилені згідно з цим Законом. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою автоматично, але не раніше ніж через п’ять днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій.". Як цю норму Закону, а саме - ці речення, трактувати, щоб вони не заперечували одне одному?
Відповідь
17.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4676 / 4478
За результатами відкритих торгів підприємством укладено Договір на закупівлю палива на 2017 рік. На теперішній час об'єктивно та фактично складається ситуація, що кількості палива по договору не вистачить для функціонування підприємства до кінця 2017 року. Що робити тендерному комітету? Чи проводити нові відкриті торги?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2