Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.04.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5607 / 5403
Відповідно до Порядку, затвердженого постановою КМУ від 01.03.2017 №130 с/г виробникам надається компенсація за техніку та обладнання, придбані у заводів-виробників або їх дилерів.Перелік вітчизняної техніки для АПК та заводів-виробників затверджено Протоколами засідань комісії від 31.05.17 №2 та від 05.12.17 №3 та від 04.04.18 №4. Якщо даним Порядком встановлено конкретний товар (техніка), чітко зазначена ціна та конкретний завод-виробник, який підпадає під програму відшкодування коштів, чи потрібно проводити тендерну процедуру закупівлі державному госпрозрахунковому підприємству с/г виробнику?
Відповідь
24.04.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4759 / 4603
Доброго дня! До Вас звертається голова тендерного комітету 194 понтонно-мостового полку Шевченко Василь Іванович. 194 понтонно-мостовий полк Державної спеціальної служби транспорту Міністерства Оборони України (ЄДРПОУ 33125935) здійснює закупівлю товарів, робіт і послуг. Питання І. Що є підставою для застосування нами в якості Замовника Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони» від 12.05.2016 року №1356-VІІ ? Питання 2. Чи можемо ми при проведенні окремих процедур закупівель товарів, робіт і послуг користуватися Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-УIII, а для окремих процедур закупівель товарів, робіт і послуг Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони» від 12.05.2016 року №1356-VІІ ?
Відповідь
23.04.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6699 / 6558
Відповідно до ч.7 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі"замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Яка відповідальність передбачена для замовника за умисний поділ предмету закупівлі з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів?
Відповідь
30.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
7452 / 7410
Добрий день. Необхідно роз'яснення стосовно пункту 2 статті 32 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме в частині "Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця". Вкажіть будь ласка, які саме маються на увазі дні, робочі чи календарні?
Відповідь
26.03.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
7070 / 6896
Для закупівлі проїзних документів для перевезення організованих груп дітей пільгових категорій до дитячих центрів "Артек" та "Молода Гвардія" і в зворотному напрямі збираються кошти батьків. Чи потрібно здійснювати закупівлю квитків відповідно до Закону, якщо кошти поступатимуть на рахунок департаменту і їх сума за рік перевищуватиме 200 тис. грн.? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2