Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.12.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7116 / 7120
Замовник оголосив відкриті торги.Двічі вони не відбулися.Відповідно закону можна проводити переговорну процедуру, але під час переговорів учасник просить змінити деякі вимоги до учасника, чи можемо в такому випадку згодитись з ним і підписати договір?? Чи в такому випадку ми не зможемо використовувати переговорну процедуру і повинні оголошувати відкриті торги внесши зміни до тендерної документації???
Відповідь
05.12.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5178 / 4974
Управлінням економічного розвитку міста проводились відкриті торги із закупівлі 26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдя (Робоча станція (РС) для оформлення та видачі паспортних документів, зняття біометричних даних і реєстрації місць проживання)) (далі – робоча станція). Очікувана вартість цієї закупівлі була визначена відповідно до кошторисних призначень на 2016 рік. Зазначені торги не відбулися у відповідності до положень частини 1 статті 31 Закону – відсутність поданих пропозицій. Відкриті торги із закупівлі робочої станції були оголошені вдруге на очікувану вартість передбачену кошторисом на 2017 рік та знову не відбулися внаслідок відсутності учасників. Просимо надати роз’яснення щодо правомірності застосування переговорної процедури для закупівлі робочої станції у 2017 році відповідно до положень пункту 4 частини 2 статті 35 Закону - замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Зазначаємо, що технічні та якісні характеристики станції, а також вимоги до учасника не були змінені при проведенні двох відкритих торгів і не будуть змінюватись у переговорній процедурі. Кошторисні призначення на закупівлю робочої станції передбачені кошторисом на 2017 рік.
Відповідь
25.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4880 / 4783
Внаслідок зростання цін на паливо, зокрема на природний газ, постачальники цього товару змушені періодично збільшувати відпускну ціну. В свою чергу, замовники природного газу, зважаючи на заборону збільшувати об’єми закупівлі без проведення торгів, через збільшення ціни - змушені вносити зміни до укладених договорів в частині збільшення ціни за одиницю товару та одночасне зменшення об’ємів закупівлі. В зязку з цим, склалася ситуація при якій існує велика імовірність нехватки об’ємів природного газу на другу половину грудня для забезпечення стабільного проходження опалювального сезону. Крім того, відповідно до Правил постачання природного газу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496, споживач природного газу не може змінювати постачальника в середині розрахункового періоду. Відповідно до Кодексу газотранспортної системи газовий місяць – це період часу, який розпочинається з першої газової доби поточного місяця і триває до початку першої газової доби наступного місяця. Таким чином, споживач природного газу не може змінити постачальника в середині розрахункового періоду, яким є календарний місяць. Зважаючи на викладене, просимо надати роз’яснення, чи може скористатись Замовник (споживач) п.5 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» та здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника, по переговорній процедурі з метою уніфікації та забезпечення сумісності технологіями.
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5173 / 5062
п. 4) ч.2 ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" - якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Якщо тендер був двічі відмінено по абз. 6 ч.1 ст 31 ЗУ - відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом, а саме в першому тендері відхилині всі пропозиції, а вдругому тендері відхилино два переможця, чи має право замовник застосувати переговорну процедуру?
Відповідь
22.11.2016 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
7920 / 7580
Замовником було направлено запрошення на участь у переговорній процедурі.На дату проведення переговорів учасник надав лист, у якому просить перенести проведення переговорів на іншу дату та направити щодо цього повідомлення про намір перенести/скасувати вказану закупівлю письмово. Підкажіть будь-ласка, які мають бути дії Замовника у цій ситуації?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2