Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.10.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1711 / 1673
Підкажіть будь ласка, яку вартість тарифу за 1 кВт/год електроенергії при складанні річного плану на закупівлю електроенергії за вільними цінами на 2020 рік застосовувати.
Відповідь
07.10.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1724 / 1651
Дайте будь ласка відповідь на таке запитання: у процессі виконання договору про закупівлю Лабораторних реактивів у замовника виникла потреба збільшити кількість однієї позиції за рахунок іншої при цьому ціни на позиції не змінюються, а сума зменьшиться. Чи можливо це зробити?
Відповідь
07.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1710 / 1695
Добрий день! За рішення Київської обласної Ради змінено постачальника тепла по тендерному договору (відкрити торги). Але посадови особи колишнього постачальника зникли і місце їх перебування невідомо. В договорі такий випадок не передбачено. Як розірвати догоовір у цьому випадку.
Відповідь
07.10.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1372 / 1334
Відповідно до п. 28 ст. 1 Закону «Про публічні закупівлі», в редакції прийнятій Верховною радою України 19.09.2019 (далі – Закон в новій редакції), спрощена закупівля, це придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 цього Закону; При цьому ч. 10 ст. 3 Закону в новій редакції визначає, що забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом. Частиною 6 розділ 10 Закону в новій редакції (прикінцеві та перехідні положення) передбачено, що договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону. Водночас Законом в новій редакції встановлено, що договір про закупівлю це господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару. Схоже визначення міститься в поточній редакції Закону з чого випливає, що прикінцеві та перехідні положення застосовуються лише до договорів укладених за одною із процедур визначених Законом. Керуючись нормами Закону в поточній редакції, АТ «Укрпошта», як Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, укладає прямі договори з постачальниками на закупівлю товарів і послуг, якщо вартість предмета закупівлі за такими договорами не дорівнює та не перевищує 1 мільйон гривень. При цьому строк дії таких договорів може становити декілька років з моменту його укладення. У зв’язку з цим просимо надати роз’яснення чи правомірні дії замовника після набрання чинності Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції прийнятій Верховною радою України 19.09.2019 щодо придбання товарів та послуг (фактичне отримання товарів і послуг та набуття права власності на них), якщо таке придбання здійснюється на підставі господарських договорів укладених без процедур закупівель визначених Законом, до набрання чинності нової редакції Закону, якщо укладення таких договорів відповідало вимогами законодавства та Закону на момент його укладення.
Відповідь
04.10.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1415 / 1346
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка по наступній ситуації: сторони вирішили розірвати договір, шляхом підписання додаткової угоди, так як змінилися умови договору. Так як роботи по договору не велися, проплат жодних не було, чи необхідно вказувати суму договору в додатковій угоді?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2