Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.10.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1316 / 1269
Доброго дня! Чинним законодавством не встановлений обов'язковий розмір статутного капіnалу господарських товариств. Законом України "Про публічні закупівлі" не прямо встановлено даний кваліфікаційний критерій. Чи можемо ми, як Замовник, встановлювати розмір статутного капіталу як кваліфікаційний критерій в своїй тендерній документації чи це є дискримінацією?
Відповідь
15.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1637 / 1654
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення щодо ст.3 п. 13 Проекту Закону України "Про публічні закупівлі" 13) послуги фінансових установ, у тому числі міжнародних фінансових організацій, щодо надання кредитів, гарантій, лізингу та послуги, допоміжні до фінансових послуг; Під терміном "фінансови установи" слід розуминити у понятті викладеному у Законі України від 12.07.2001 № 2664 "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг"?
Відповідь
15.10.2019 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1872 / 1861
доброго дня. прошу допомогти розібратися у наступній ситуації: нами в поточному році планується закупити принтерів на суму 120 тисяч гривень. при цьому існує ймовірність додаткового фінансування, зокрема на зазначені цілі (закупівля принтерів та багатофункціональних пристроїв) ще на суму 150 тисяч гривень, але питання додаткового фінансування ще на вирішенні. якщо ми зараз закупитимо принтери на суму 120 тисяч гривень (по процедурі "допорогова закупівля") та через деякий час отримаємо додаткове фінансування на такий же предмет закупівлі на суму 150 тисяч гривень, яку потрібно буде проводити процедуру (на 150 тисяч): "допорогову" чи "публічна закупівля" з дотриманням вимог ЗУ "Про публічні закупівлі", адже з урахуванням додаткового фінансування ми матимемо по одному коду закупівлі 280 тисяч гривень. дякую.
Відповідь
15.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1637 / 1680
Здійснювати попередню оплату за послуги з розподілу Споживач може тільки за умови виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 р. N 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти". В даній постанові не передбачена можливість здійснення попередньої оплати за послуги з розподілу електричної енергії. Тому ми можемо користуватися лише п. 1.1, який передбачає, що одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату лише у разі закупівлі на строк не більше одного місяця інших робіт і послуг, якщо розмір такої оплати не перевищує 30 відсотків їх вартості. Враховуючи вищевказане, ми як споживачі послуги з розподілу звертаємось до Вас з проханням надати роз’яснення щодо правомірності вимог від споживачів, які фінансуються з бюджету, 100% попередньої оплати послуг з розподілу електричної енергії керуючись п.1 під.4 щодо оплати послуг з енергопостачання в межах бюджетного року на строк не більше 6 місяців.
Відповідь
11.10.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1413 / 1366
Згідно процедури закупівлі було заключено договір на закупівлю марок. Відповідно до специфікації Договору: марки А – 10000 шт, марки Б – 20000 шт , на суму 85000 грн. Через деякий час зрозумівши, що нам потрібно марок А – 5000 шт, а марок Б – 25000шт. Чи можна додатковою угодою внести зміни в специфікацію до основного Договору зменшивши кількість однієї групи марок та збільшивши за рахунок цього іншу групу марок при цьому сума залишиться не змінною? Що можна зробити в цьому випадку?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2