Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.10.2019 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1090 / 1064
Чи відноситься строк надання послуг до істотних умов у розумінні ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі", якщо строк дії договору не змінюється?
Відповідь
18.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1195 / 1214
Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, з наступною ситуацією. Проведено тендер, а саме: одні відкриті торги з декількома лотами (назви закладів, установ ради), за кожним з таких лотів Замовником було укладено договір про надання послуг з енергоаудиту.Однак пізніше радою, яка є власником закладу 1 (об'єкт), що входив до лоту 1 вказаної закупівлі, було реорганізовано шляхом приєднання до закладу 2 (правонаступника), який не був заявлений у вказаній закупівлі, з переходом всіх прав, обов'язків та майна до останнього. На сьогодні у ЄДРПОУ є запис про припинення закладу 1 у встановленому порядку. На базі майна закладу 1 створено філію закладу 2. Чи потрібно внести зміни в укладений договір про надання послуг з енергоаудиту за лотом 1, що містить найменування та адресу закладу 1(об'єкт), у частині зміни його найменування та адреси на найменування та адресу закладу 2 (правонаступника)? Чи, можливо, потрібно внести зміни в укладений договір про надання послуг з енергоаудиту за лотом 1, що містить найменування та адресу закладу 1(об'єкт), у частині зміни його найменування та адреси на найменування та адресу філії закладу 2 (правонаступника)? Чи, можливо, не потрібно вносити жодних змін у договір про надання послуг з енергоаудиту за лотом 1 у зв'язку із описаними вище обставинами, а Виконавець надає послуги за договором, Замовник і Виконавець підписують акти наданих послуг, а потім Замовник передає документи енергоаудиту Балансоутимувачу (закладу 2, який є правонаступником закладу 1)? Дякую.
Відповідь
17.10.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1256 / 1186
Прошу надати роз’яснення: якщо договір було підписано відповідно до ст.ст.641,642 Цивільного кодексу України, тобто у формі надання оферти (рахунок-фактура) та отримання акцепту на неї (видаткова накладна), чи можна вважати таку спрощену форму договору достатньою для обґрунтування виконання аналогічних договорів.
Відповідь
17.10.2019 Запитання      Тема: Конкурентний діалог Розширений перегляд
1453 / 1396
в 2018 році, обєднана територіальна громада до земель комунальної власності отримала 190,2365 га земель сільськогосподарського призначення. З метою поповнення бюдженту планує виставити продаж права оренди земельних ділянок шляхом проведення аукціону. Чи можливо провести вибір виконавця, вибір постачальника послуг з підготовки лотів та проведення торгів з послідуючим відшкодуванням витрат виконавцям по кожному лоту без проведення процедури закупівлі.
Відповідь
17.10.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1389 / 1313
Доброго дня! Наше підприємство є комерційним підприємством комунальної форми власності (власником є Маріупольська міська рада). Наше підприємство веде господарську діяльність на комерційній основі (проводить технічну інвентаризацію об`єктів нерухомого майна тощо), отримуючи від цієї діяльності прибуток. Підкажіть, будь ласка, чи відносимося ми до замовників у розумінні статті 1 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2