Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.02.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5761 / 5415
Доброго дня! Надайте, будь ласка, роз’яснення, чи відсутня необхідність в проведенні закупівель відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» через діяльність підприємства на комерційній основі, а саме: Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії комунальної форми власності є одержувачем бюджетних коштів, а також має поточні рахунки в банках (власні кошти), на які надходять грошові кошти внаслідок діяльності на комерційній основі від продажу квитків. 2018 року театр планує закупити за "власні кошти", які надійшли внаслідок нашої діяльності на комерційній основі, товар, вартість якого перевищує 200 тис.грн. Чи зобов’язаний театр здійснювати закупівлі або висвітлювати закупівлі за "власні кошти" через веб-портал Уповноваженого органу (Prozorro)?
Відповідь
15.02.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4555 / 4416
Замовник відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» належить до Замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання. Відповідно до п.1. ч.4 ст.2 Закону: «Дія цього Закону для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: 1) товари, роботи і послуги, що безпосередньо виробляються, виконуються, надаються виключно для забезпечення діяльності в окремих сферах господарювання їх афілійованими підприємствами;» При цьому, п.2 ч.1 ст.1 Закону визначено, що «афілійовані підприємства - підрозділи замовника, майно та операції яких зазначені в консолідованому балансі замовника, або суб’єкти господарювання, стосовно яких замовник здійснює контроль або які разом із замовником перебувають під контролем іншого суб’єкта господарювання;» абз.6 п.16. ч.1 Закону встановлено, що «Під здійсненням контролю розуміється можливість здійснення вирішального впливу або вирішальний вплив на господарську діяльність учасника процедури закупівлі безпосередньо або через більшу кількість пов’язаних фізичних чи юридичних осіб, що здійснюється, зокрема, шляхом реалізації права володіння або користування всіма активами чи їх значною часткою, права вирішального впливу на формування складу, результати голосування, а також вчинення правочинів, що надають можливість визначати умови господарської діяльності, надавати обов’язкові до виконання вказівки або виконувати функції органу управління учасника процедури закупівлі, або володіння часткою (паєм, пакетом акцій), що становить не менше ніж 25 відсотків статутного капіталу учасника процедури закупівлі.» Замовник володіє 66% акцій Приватного акціонерного товариства, яке в свою чергу є засновником іншої юридичної особи, зокрема володіє часткою (65% статутного капіталу) в статутному фонді Товариства з обмеженою відповідальністю. Виходячи з викладеного вище, просимо дати роз’яснення щодо можливості здійснення закупівель без застосування вимог Закону, відповідно до п.1. ч.4 ст.2 Закону.
Відповідь
15.02.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5056 / 4868
У нас склалась таке запитання, у нас по кошторису на продукти харчування виделено 335000 грн. При цьому фактично в нас на продукти харчування йде близько 56000 грн. інше ми компенсуємо дітям сиротам які захисчені законом на іх рахунок компенсацію. Тому питання як нам вірно вказувати в додатку до річного плану закупівель закупівлю продуктів харчування та на яку сумму, так-як 335000 це тендерна процедура закупівлі, але фактично тількі частина ціх коштів іде на закупівлю продуктів, друга частина компенсація дітям-сиротам в грошовій формі.
Відповідь
15.02.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6271 / 6352
Добрий день. Наше підприємство підпадає під поняття "замовника, яке проводить діяльність в окремих сферах господарювання". Виникла потреба провести закупівлю за предметом "Поштові марки". Підкажіть, будь ласка, чи підпадає ця закупівля під п.5 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" чи потрібно проводити Переговорну процедуру відповідно до п.2 ч.2 ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі". Дякую.
Відповідь
14.02.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5491 / 5534
Доброго ранку!Допоможіть розв'язати проблему. Нами проведено тендерну процедуруна закупівлі на придбання природного газу. Після торгів в нас з'явилась економія коштів всумі 210619,91грн. Чи можна вважати ці кошти як додатково виділені і укласти договір з попереднім постачальником на суму 199065,83грн для розрахунку за заборгованіст, яка виникла в процесі проверення тендерної процедури, так як суми договору виявилась не достатньою?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2