Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.10.2018 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5912 / 5823
Доброго дня! Замовником і переможцем торгів підписано договір з обсягом закупівлі 400 тис. грн. В подальшому додатковою угодою до договору зменшено обсяг закупівлі до 200 тис. грн. Чи є законним в подальшому підвищення обсягу закупівлі до рівня первинного обсягу, тобто до 400 тис. грн.? Дякую!
Відповідь
24.10.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
5543 / 5444
Добрий день, як потрібно трактувати та застосовувати термін "аналогічний договір" або що вважається "аналогічним договорм"?
Відповідь
24.10.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5078 / 5002
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, яку процедуру закупівлі повинен обрати Замовник при закупівлі електричної енергії на період з 12 по 31 грудня 2018 року, якщо оріентовна сума кошторисних призначень на цей період складає 56тис.грн. при цьому з них 10 тис.грн. кошти, що виникли внаслідок економії електроенергії в літній період, а 46 тис. грн. додаткові кошти виділені Замовнику, тобто не могли бути передбаченими на початок 2018р. (На даний час діє договір укладений за переговорною процедурою на загальну суму 357,2тис.грн.)
Відповідь
23.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6131 / 5989
Чи має Замовник право підписати договір, при закупівлі електроенергії, застосувуючи скорочену процедуру, після 2-х відмінених тендерів згідно п.4 ч.2 ст.35 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
22.10.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
8772 / 8693
Замовником у 2008 році був укладений ліцензійний договір на надання послуг без проведення відповідної процедури закупівлі (прямий договір), оскільки дія Тимчасового положення не поширювалась на випадки, коли предметом закупівлі були послуги відповідно до ліцензійного договору. Наразі є потреба здійснити додаткову закупівлю послуг в того самого постачальника. Питання: Чи може замовник провести переговорну процедуру закупівлі із застосуванням пункту 5 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (потреба здійснити додаткову закупівлю) і укласти додаткову угоду до ліцензійного договору, укладеного у 2008 році?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2